Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #72042496 #47 üzenetére

    Én beballagtam, feldobtam egy Yamaha belépőszintű házimozit( Már nem emlékszem, valami HTR 4-5 éves cucc volt, és volt hozzá egy Yamaha hangrendszer is. kaptam az ajánlásokat, hogy gyűjtsek még, ( de 150 K helyet 400 ezreknél jártunk)ilyen szarra ne költsek, mert izé. És közben ájuldoztak a 15 ezer forintos banándugótól, honnan vette az ember. hogy milyen frankó, meg feldobták, hogy egy irányba lett bejáratva kábel és hogy nagyon figyeljen rá, mert izé...Volt egy tag, az ki is osztott, hogy az ilyen 150 -200 K-s szutykok nem is belépőszintek,mert nem házimozi rendszer.
    Azt hiszem volt még pár köröm, mert hát én sem vagyok egyszerű eset , aztán kiballagtam onnan , megvettem anno a Yamahát amit imádtam, és igaz azóta eggyel komolyabb erősítőm van, amihez majd még kell vennem egy jobb szettet ( abból is max 150-200 K-t fogok rááldozni)de azt mondom,hogy minden fillért megért és jó döntést hoztam.
    Zsébernardo amit leírt sajnos , ez van ma már, végletekben tudnak csak gondolkozni és van egy szint, ami alatt nincs élet, szerintük. csak hát ez a belépő szintű házimozik topikjába kellemetlen, hogy fél millás cuccal tudsz beköszönni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák