Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz ggg1 #58 üzenetére

    Ennél kb.: minden olcsóbb lesz, mert a GPU ereje és az egy memória csatornával elérhető sávszélesség jobb mint a konkurenciánál, 12W-ig elengedett TDP-vel, még egyszerre ki is lehet használni ezeket.
    Az androidos szerkezet csuklóból képes töltőképernyők nélkül játszani pár másodperces animációkat és 0:45 ill. 1:30-as videókat amiből mondjuk van egy mappában 100db? Közben lan-on folyamatosan jön a GPS jel ami szerint ütemezve történik animációk/reklám filmek lejátszása, arra nem lehet számítani, hogy előre be tudja pufferelni a következő videót.

    (#59) SunMount3r : Már mindent 4K-ban, forgatnak, szerintem ide is betör az igény hogy legyen meg a wow faktor, ha már az alapanyagra, vágásra elköltötte a pénzt, és egy sz@ros 4K-s TV-n vagy telefonon tényleg jól néz ki a végtermék..
    Én előszőr összehasonlítanám hogy a 4K 60 frame stabil lejátszása a háttér-folyamatok mellett mennyibe kerül hardverileg (GPU-CPU), mennyivel nő a teljes rendszer fogyasztása, mennyivel nagyobb tárhelyet igényel mint egy sima 24 frame-es videó.
    Szerintem gondolhatta azt a piackutató, hogy ehhez a feladathoz korai a 4K 60hz-re lőni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák