Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Nem olvasok hírportálokat. emiatt néha a világ nagy eseményeiről lemaradok, de ismerőseim, kollégáim szóba szokták hozni és ha valóban történt valami, akkor utána olvasok. vagyis hazudok. át szoktam pörgetni, de egyszerűen immunis vagyok az álatlad is felhozott címekre, átsiklok felettük és inkább a blogos tartalmak között válogatok. meg nagyon hétköznapi dologról a logout-on olvasok amikor véleményezi az adott hírt/szituációt valaki. Politikai hírek abszolút nem érdekelnek, a sározás, lemondások, bejelentések, hazugságok hidegen hagynak, volt egy oldal amelyikhez húztam, csalódtam, nekem ennyi volt a politika. Adóváltozások meg a többi sem érdekel, nem azért mert olyan nagyon jól megy, hanem mert nem vagyok vállalkozó, alkalmazottként meg úgyis meglátom a fizetésemen, hogy az éppen bevezetett kedvezmény hatására (ellenére) mennyivel lett kevesebb a fizum... Elkerülni úgy sem tudom, akkor minek olvassak róla előre hónapokkal? Időjárással és forgalmi infókkal kapcsolatban jelez a telefonom ha olyan van ami érdekel. TV-re áttérve, vagyis az ottani híradóra. Másodállásban kolléganő tableten egész este az RTL-t nézte és hát a műsor pont olyan, mint 20 éve, híradó, barátok közt, valami limonádé magazinműsor, film, majd "komolyabb hangvételű" magazinműsor. Néha belenéztem, és ezt a trágya tartalmat úristen! ráadásul 10 percenként reklámokkal megszakítva. Hihetetlen, hogy ezt egyesek nézik, az még inkább, hogy tetszik is nekik, az meg félelmetes, hogy ezek alapján alakul ki a világképük és ezek alapján szervezik az életüket. btw maga a TV az jó és kell szerintem, filmezni, sorozatozni nagyon jó, TV előfizetés meg a sport (valamint a család többi tagja) miatt kell, azért a Forma 1-et meg az NFL-t jó 50"-on nézni. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák