Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz warcat #42 üzenetére

    Pontosan ez az! Majd hülye lesz az amd csökkenti az árat. Ellenben az intel csökkenti, így viszont olyanok mint én jól járnak. Csak cpu és bios refresh és indulhat a 18 core 4.8-on. :)
    Már csak egy 2080ti 800€ és kész az álomgép.

    Más: ameddig ki tudnak sajtolni a 14nm valamit minek váltsanak gyártástechnológiát? Költség szempontból jobb megoldás.

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

  • westlake

    félisten

    válasz warcat #52 üzenetére

    "Nem vennék mérget rá, hogy az Intel procikból lesz komolyabb mennyiség..."

    Miért ne lenne? Mint ahogy írtam is, ezekben semmi új nincs. Ha az ES példányokat is figyelembe vesszük, már 4 éve(!) gyártja az Intel ezt a szériát. Nyilván nem a most megjelenő modelleket, de ez pure facelift, semmi más. Nehogy már a számok bűvöletébe kerüljetek. 7xxx, 9xxx, 10xxx. Ez a HEDT-nél nem generációt jelent! Ez mind egy generáció. Ugyanaz az "elavult" 14 nm-es csíkszélesség.
    10980XE = 9980XE (talán csak a Turbo órajeleknél van különbség)
    9980XE = 7980XE (egy magnál 4-gyel magasabb szorzó, az összes magnál pedig talán 2-vel)

    #53: Játék. Ezen van a hangsúly. Lemaradtam valamiről, vagy a fejlesztők már úgy kódolják a játékokat, hogy azok kihasználjanak akár 8 magnál többet? Nem hiszem. Akkor meg miért meglepő számotokra az általad említett eredmény? Nekem nem rémlik, hogy AMD bármikor is azzal promózta voltna a Ryzen 3-at, hogy csilliárdokkal több FPS-t hoznak majd, mint az Intel hasonló kategóriás modelljei.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák