Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Szerintem nagyon könnyű okosnak lenni amikor az ember nincs benne egy kapcsolatban, de aztán meg sok hülyeséget csinálunk. Sokszor azok is akik előtte elméletben nagyon szépen levezették mit tenne egy kapcsolatban aztán meg az ellentétét műveli amikor belekerül abba a helyzetbe. Amúgy meg mit ér egy kapcsolat kölcsönös rajongás nélkül? Vagy hívjuk szerelemnek. Az az igazi ha nagyon oda van 2 ember egymásért és nagyon jól érzik magukat együtt és sokat is vannak együtt. Ezt nekem senki nem mondja, hogy ez rossz. Az megint más kérdés, hogy ez csak egy átmeneti állapot és előbb utóbb vége lesz. Én is követtem el sok hülyeséget kapcsolatban, volt hogy imádtam egy lányt de ő nem annyira én rohantam utána pedig le kellett volna szarnom és tulajdonképpen csak hülyét csináltam magamból. Egy valamit sosem csináltam és sosem értettem meg a mai napig, amikor egy embert megcsalnak és utána kibékülnek. Pedig erre rengeteg példát láttam már, sőt még több is volt mint egy csók. Mégis kibékültek. Bármennyire is szeretek valakit ha az akár csak megcsókolna egy másik személyt már többet az életben nem kéne. Voltam már ilyen szituban ott is hagytam. Az annak a jele, hogy már nincs olyan szeretet a másik fél részéről. Utána nincs miről beszélni. Vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák