Új hozzászólás Aktív témák

  • #62853120

    törölt tag

    válasz Csepy #2 üzenetére

    Csepy: Nekem DCP-145C-m van nagyon meg vagyok vele elégedve.

    talpalavalo: Én Canon PIXMA MP150-et cseréltem. Nagyon drága volt bele a patron és már régi is volt. Ezen a Brother-en sokkal több beállítási lehetőség van.
    Például a Cannon-onnem volt olyan hogy fénymásolásnál lehessen nagytani, kicsinyíteni, esetleg több oldalt egy lapra másolni. Poszter nyomtatásánál is több lehetőség van.
    Lehet pendrive-ra szkennelni, és arról nyomtatni szg nálkül. A nyomtatóba dugott pendriveon a számítógépen is lehet böngészni. Tetszik a tálcás lapadagoló. A réginél volt hogy rajszszög esett bele és nem vette be a lapot. Ez kisebb cseppmérettel dolgozik tehát aprólékosabb, szeb a nyomat...

    Nem sorolom tovább :)

    lujó55: otthoni nyomtatókon kívül gyárt még nyomdagépeket, varrógépeket, feliratozó gépeket. Szerintem nagyon jó és megbízható márka. Szomszédom vett még előttem és ő is nagyon meg van vele elégedve, ezért is választottam ezt a márkát.
    Volt egy Epson ami még versenyzett vele nállam, de az nem tisztítja magát automatikusan=könnyebben beszárad a rendszer, aminek nem túl nagy használat mellett nagy a veszélye, mivel a nyomtatófej fix, és nem patronba épített. Az a lényeg hogy legyen áram alatt a gép, mert akkor megadott időközönként elkezdi tisztítani magát, lehet hogy nap közben, az is lehet hogy éjfélkor.

    Másik tudnivaló a tintapatronról(legalábbis az enyémről) hogy nem lehet utántölteni, mert valami duplafalú megoldás van ami miatt nem lehet. De amíg kapni 5-800 forintért utángyártott patront (amit persze nem veszünk mert a gyártó nem szereti, ezért a vele adott gyári patrongarnitúrát kifogyás után el kell tenni, és ha tönkremegy a nyomtató akkor azt belenyomod és utánna viszed szervízbe ezt jó ha tudod ;) ) addig nem is érdeme utántöltéssel vacakolni.
    És színenként vannak a patronok tehát négy különálló patronod van. Egy szín az enyémnél 13 ml ami sokáig elég. (Canonnál színenként 4 ml volt! )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák