Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    A tesztnél számomra sokkal fontosabb információkkal szólgált a tesztíró véleménye. (direkt nem fLeSs nevét írom ide, általános érvényű szerintem)
    Jelenleg én egy E2160-at használok, és játékokban is elégendő már jó ideje, tuningolok is, rajta a Freezer 64, még egy 4850 mellett is elég lenne. Négy magosra intel fronton ár miatt nem váltanék, ha vennék talán egy Athlon x3-at jelenleg, (ha teljesen új gépről lenne szó), de egyébként nem tervezek váltást még egy jó ideig. Amig maximális beállításokhoz is elég egy megfelelő vga-val, kár fejleszteni, és nincs ami játékoknál jobban igénybe venné. Mostanában hobbyelektronikával is foglalkozok, és betegség miatt msn a kapcsolattartási formám 99%-a. Lenne pénz jobb gépre, de minek ha nem használja az ember.

    Ha venni kellene, E5xxx-et vennék jelenleg, és ezt ajánlanám bárkinek...
    Az emberben ott a vágy hogy feljesszen, legalábbis mindig érzek rá késztetést, de egy logikus gondolkodás után már nem:D

    Elnézést a kisregényért, csak a cikkíró véleménye megmozdított valamit bennem. (na meg leírtam azt amit ő, kb :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

  • bartucc

    addikt

    válasz Chaser #39 üzenetére

    De :DDD

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

  • bartucc

    addikt

    válasz MZsoltee #74 üzenetére

    Itt a dőlt betűs rész a cikktől független magánvéleményt tükröz szerintem, ki mit venne egy dolog, és általánosságban mi az ami ajánlható. Valószínű hogy egy átlagfelhasználónak x4-et ajánlanék, mert úgy sem fejleszt, minél kitart egy álagos PC vásárlásnál megvett alkatrész annál jobb. A legtöbb család akkor fejleszt csak amikor már muszáj, és nem mind1 hol jön el ez a pont. Viszont a Prohardveresek nem igazán ide tartoznak, mi hamarabb szánjuk rá magunkat fejlesztésre, igényekhez megfelelően. A félreértés tisztázódott már rég, nem azt a csontot akartam tovább rágni, csak gondoltam leírom hogy én hogy látom.

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák