Új hozzászólás Aktív témák

  • M5Norbi

    őstag

    Végigolvastam az összes hozzáállást és nagyon érdekes érvek vannak mindkét oldalon.

    Valahol értem azokat akik nehezményezik hogy egy egykor kvázi ingyenesnek induló cserébe némi reklámmal működő dolgot kvázi ellehetetlenítenek a reklámok elképesztő mennyiségre emelésével. Én is szeretem a Youtubeot de tényleg sokkal rosszabb lett emiatt.

    És nyilván igaz az is hogy ez egy szolgáltatás fizessünk érte. (Ez csak azért fura mert jópár évig ment enélkül is)
    De oké én is volt hogy előfizettem rá mondjuk nekem elég lenne a reklámmantesség , akár lehetne több csomag is.

    Engem egy dolog bosszant csupán az pedig hogy mennyire nagy a szórás azárazásban.
    Említettétek itt talán Argentínát vagy mit. Nekik miért lehet negyed áron.......
    Költői kérdés de 3-400 forintért tuti állandó előfizum lenne de így már csak elvből sem.
    Értem hogy megoldható de egyszer legyünk már olyan ország ahol nem csak trükkökkel lehet megkapni azt ami máshol simán megy.

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Új hozzászólás Aktív témák