Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Ganzer #292 üzenetére

    Nalam is feltunt, hogy nehany foto elforditva jelenik meg megosztas elott de nem tulajdonitottam ennek nagyobb jelentoseget - eleinte zavart, de megneztem az eredeti kepeket a google fotok appban es miutan ott eredeti allapotban lathato igy elfogadtam a dolgot (egyebkent azt hittem, ez az alkalmazas(ok) hibaja, de akkor a pixel a hibas?).

    @Permet Elek: nehez megmondani, attol fugg, mi a lenyeges szamodra. Ha jo kamera es gyari google szoftver + leggyorsabb frissites kell, akkor szerintem nincs ennel jobb - pixel 4-be en biztosan nem ruhaznek be, ez szerintem ar-ertek aranyban idealis. Nem a leggyorsabb, de nagyreszt akadasmentes a hetkoznapokban (dadogasra a gyengebb processzor miatt azert itt is boven van pelda ha mondjuk az ember nagyon gyorsan akar egymas utan appokat valtani es azonnal a google terkepbe nagyitva ott keresni valamit. En azt gondolom, hogy az android sosem lesz jobb, feladtam mar ezt a dolgot). Nalunk is ketto van a megjelenes ota, mindketto jol mukodik. Parom nem erez kulonbseget moto g6 plus-hoz kepest, szoval ezen is latszik, hogy mindenkinek mas az "erzekelese" - viszont a kepek minoseget o is erzekeli. Szerintem ez a pixel dolog valamifele beallitottsag kerdese is, en szeretem az egyszeru, letisztult dolgokat es a gyari google megoldasokat, kozvetlen frissiteseket. Egy huawei vagy akarmilyen gyartoi felulettel nem ereznem jol magam, valamifele hianyerzetem lenne. En ha nem pixelt, akkor lehetoseg szerint valamilyen apple telefont hasznalnék az akadasmentes felhasznaloi elmeny miatt, bar a kedvezobb ar, az androidos widget-ek, fokusz mod, USB C es nehany funkcio szamomra szimpatikusabb androidon. A pixel 3a pedig tamogatott marad egy darabig, szoval nem lesz az a stressz, mint a legtobb gyartonal, hogy mikor jon a kovetkezo frissites. Szerintem manapsag amikor az ember minden adatat es dolgait a telefonon tartja, legfontosabb a biztonsag, havi biztonsagi frissitesek es persze a rendszerfrissitesek (persze ki tudja, hogy tenyleg van-e ertelmuk, de en abbol indulok ki, hogy elvileg van). Emiatt nalam csak a pixel jon szoba vagy ahogy irtam apple.

Új hozzászólás Aktív témák