Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz Cambi #7 üzenetére

    Nekem a lite volt még pcn, és boxon a teljes,most fordítva lesz.Amúgy mint minden évben,az asszony lepett meg vele! Én meg azon lepődtem meg hogy milyen jó lett a játék most, remélem ilyen is marad! Már van(vanbasteniniestaberkampdelpieromaldini)meg 3 brutál Dmf.Egyenlőre csak a SIM meccs megy úgy hogy a kezdőben csupa fehérek vannak a padon meg legendák! Így még a vesztes meccsért is kapok 1360 gpt,de inkább döntetlen van 2200 ért! Közben nézzük a Breaking Bad összeset, Igen jó sorozat csak ajánlani tudom!:) Azért az nem tetszett hogy az elején már dobálják a legendákat,mert így már az elejétől megint fullos csapatok ellen kell játszanom 2-3 csillagossal.Most még farmolok kicsit, aztán majd írok milyen az 1 vs 1 ,de még próbálom odázni az első vereségem,mivel eddig a gép ellen is élvezhetőek a meccsek csupa fehér játékossal!Az aukció meg vicc, még a Mucsajröcsögén is 2-3 ezer gp van, szerintem a konami nyomja rá ezeket a téteket hogy jobban fogyjon a gold!Na de ma már remélem tudok pörgetni pár bronz playert a fő csapatomba.

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák