Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz AxBattler #15 üzenetére

    A cikkből én azt olvasom ki, hogy a ram, vga után búcsúzzunk el az olcsó cpu-któl is. Lehet majd venni 40-50-ért "belépőt" mert nem lesz alatta semmi.
    Intel kinyúlt a termelésben. AMD meg soha nem arról volt híres, hogy szállítani tud eleget... most biztos tud valamennyit OEM-eknek, de gyanítom 3x annyi is elmenne. Athlontól noti procikon át a TD-ig.
    Boxban a polcra meg majd annyi kerül mami 2 hét alatt kifut. Aztán jöhet aranyárban ez is, ha lesz még. :)

    Aztán lehet, hogy csak negatívan látom, de ez már az N+1. gázos történés cpu fronton is.

    Lapból meg hiába várod láthatóan a kicsi/olcsó modelleket. MITX házba vártam én is, úgy, hogy 3 éve kicsi mATX lappal hajtom, 22.5 x 20.5 befér. H Intelből van ia 15k-s lap bele, AM4-ből az istenért nem jön 1.5 éve. Kicsit nagyobb, Asrock A320M-ITX-el nem tudom mi van, nem ért ide, sőt, szomszédoknál is eltűnt ahol volt mutatóban. Épp most néztem szét, hogy muszáj lesz +3cm-rel nagyobb házra váltani és onnantól talán lesz vmi rendes mATX-ből. Már csak a 200GE-t kell hozzá beszerezni amíg van. :D

Új hozzászólás Aktív témák