Új hozzászólás Aktív témák

  • Jank

    tag

    Érdekes olvasni a hozzászólásokat. Teljesen hasonlóak mint más ,nem elsőrendű brand márkák bemutatása után születni szoktak. A telefonról nincs , vagy csak kevés az első kézből származó információ. Megtudhatjuk azonban, hogy 2-3 szoros költséggel megszerezhető telefonokhoz képest mennyivel sz@rabb a bemutatott készülék. Nem vagyok érintett, bár a családban használunk egy K10000 tipust nagy megelégedéssel. Én egy másik második -harmadik vonalbeli gyártó telefonját az Ulefone Power-t használom aminek a paraméterei nagyon hasonlóak a tesztelt K6000-hoz. Motorola, HTC, Nokia,Blackberry készülékek után nincs semmi hiányérzetem . Ezek a telefonok hasonló hardware-re épülnek, alap android 6 rendszerrel, pici-pici különbséggel és brutális akkumulátorral rendelkeznek. Az anyaghasználat és az összeszerelés minősége hozza az átlagot. Elsődleges funkciónak akkor is megfelelnek amikor már nagy márkás készülékek többsége a táskában rejlő powerbank felhabzsolása után kómába esnek.
    Az elmúlt két évben történt némi változás a kínai készülékek minőségével........ és jó irányba.
    Ráadásul nem szabad elfelejteni, hogy 40 000 Ft körül beszerezhetőek.

Új hozzászólás Aktív témák