Új hozzászólás Aktív témák

  • beneszilo

    tag

    Sziasztok!

    Hétfőn rendeltem a 8/128 változatot prio szállítással. A 10 százalékos A rossz időjárási körülmények miatt 1 nap késéssel, pénteken kézbesítette a UPS. Eddig maximálisan elégedett vagyok (ZUK Z1-ről váltottam). Az összeszerelésre es anyaghasználatra nem lehet panasz, minőségi érzést kelt a telefon. A kijelző színei gyönyörűek, fényerejét tekintve is rendben van. A telefon brutálisan gyors, nem tudtam még megakasztani, nagyon jól optimalizált a rendszer. SoT kb 6-7 óra között alakul két simmel, wifin, böngészéssel, sok youtube és spotify használattal, bluetooth-os hifihez kapcsolódva. Mobilnettel, sok navigációval szerintem inkább 5 óra körül lehet. A SD835 és a rendszer nagyon takarékos, nincsenek beragadt appok, amik zabálják az akksit. DE, a dash charge miatt egy bizonyos szint felett mindegy az üzemidő, annyira gyors, hogy az én töltési szokásaimat már most megváltoztatta. Ez az első telefonom, amit nem hagyok éjjel a töltőn, reggel a tusolás és reggelizés alatt bőven elég szuflát pumpál az akksiba, hogy kibírja a napot.
    Ami a kamerát illeti, nekem megfelel, szoftveresen nyilván lehetne csiszolni rajta. Itt van pár teljesen amatőr kép. Instagramra, facebookra, néha normális (nem A/3) méretben nyomtatásra szerintem teljesen jó.

    Persze mondják a haverok, hogy ennyiért hüvelyt, esnyócat, szifont lehet venni, de nekem dual simes androidos telefon kellett. Samu UI-t, emui-t nem szeretem, ez a telefon tetszett, és egyelőre nagy megelégedéssel használom.

Új hozzászólás Aktív témák