Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz x_o_n #48 üzenetére

    megölte az internet az egészet sajnos a boltokat és a minőségi zene hallgatást is.
    Nem értek teljesen egyet.
    A minőségi zenehallgatás az nem internet, hanem igényfüggő.
    Háttérzajnak jó az internetes zenehallgatás. De az eredeti LP és CD jobb, nem kicsit. Amikor amazonról egy-két ezer forintért van lehetőség eredeti lemez beszerzésére, akkor érdemes kihasználni.
    Sajnos nem minden régi felvétel van meg eredeti kiadásban, sokszor a remastered, reissue kiadások elmaradnak minőségben az innen-onnan beszerzett lp-rip, cd-rip minőségektől.

    Ja... az árazással vannak gondok, külföldről sokszor olcsóbb megvenni házhoz-szállítással egy terméket, mint itthonról.

    Hogy on is legyen az offban: nem értem, hogy miért pont mp3.... akkor inkább ogg, de méginkább flac.
    Arra viszont jó ez az eszköz pl., hogy a saját zenei emlékeket lementsük hirtelen (gyerekek első versei, első amatőzenekaros próbafelvételek...) De azért ~100k... nemt'om.... olyan soknak tűnik elsőre.

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

  • cappa72

    nagyúr

    válasz mazsi70 #22 üzenetére

    Oh, be szép. :C
    Nekem is megvannak még - igaz elveszett egy-kettő (sok) a költözések során, de még talán 200 körüli a számuk.
    Jól elvoltam ezzel a technikával.
    MK27-> aztán valami Roberts 1 kazettás -> Philips kétkazettás (tán még fellelhető szüleim lomtárában) -> Aiwa r450 -> Technics 474hxpro | utóbi kettő még megvan, működőképesek.
    Még van bontatlan üres CC is néhány.

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák