Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GErYkE`

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeptember 23-án (csüt) rendeltem a terméket, pénteken feladták, mai napon (kedd) meg is érkezett a termék.
    Az első tapasztalatok nagyon pozitívak eddig. Csomagolás prémium, élmény volt kibontani. (tudom fura, de a füles és a doboz illata is kellemes :DDD )
    A termék nagyon kényelmes, egyből tudtam, hogyan kell jól behelyezni, hogy minden stimmeljen. Észre sem veszem egy idő után, hogy használom. Az eddig használt headsetekkel volt bajom ezen a téren. Design nekem nagyon bejön, egyedül a tok, ami lehetne kisebb, de nem hordom zsebben, így ez sem okoz nálam problémát.
    Hangzás remek, jó hangos is, mélyek, magasak a helyén vannak, eddigi legjobb hangzású headsetem. App egszerű letisztult, könnyen használható. Volt már egy firmware frissítés is.
    Az aktív zajszűrésről nincs még nagy tapasztalat. Konditeremben használtam eddig, ki nem esett a fülemből, csak 2x kellett picit igazítani, ami simán jónak mondható. A gumi harangoknál nekem a kicsi jön be eddig, ami alapból rajta van a közepes méret nekem kicsit nagynak érződött.

    S10+-on használom, EQ a telefonon átállítva Normálra + Dolby Atmos be + Adapt Sound teszt profil létrehozva. Az ear (1) appban pedig More Bass setting jön be eddig, ad neki egy kis subwoofer hatást , de a balanced opció is remek.
    Lecsatlakozás, egyéb anomáliával eddig nem találkoztam.
    Eddigi füleseim nem voltak prémium kategóriában, így csak ahhoz tudom hasonlítani.
    Mifo O5 - remek akksi idő, közepes/tompa hangzás, kényelmes
    Tronsmart Spunky Beat - kényelmetlen viselet, nem tudtam jól behelyezni, állandóan szenvedni kellett vele, sose passzolt, sokszor fájt tőle már a fülem, remek hangzás(kevés mély, sok magassal)
    Tronsmart Apollo Air+ - remek hangzás , ANC szuper , a füles elég otromba/nagy, de a viselete kényelmes, 1 hónap után megadta magát a jobb oldali rész, szóval kuka ezután rendeltem az ear1-et.

    S10+

Új hozzászólás Aktív témák