Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz moonman #23 üzenetére

    Lehet hogy sokáig a Nokia egyet jelentett a telefonnal, és még most is jelent, de sajnos amit az utolsó Nokiámnál tapasztaltam, az megalapozta a véleményemet: nagyjából 3-4 havonta garanciális szerviz a gyenge minőségű anyagok felhasználása miatt (E51: navi gomb rezesedik, gumigomb maszálódik, hangszóró előtti cucc koszosodik), Egy év után elkezdett fagyogatni, miközben nem történt szoftveres változás, a dolog odáig fajult h pestre küldték, de szerintük tökéletes, akku nem szolgálta ki a 2 évet, felpuposodott, de a csúcs: a biztonsági mentés lementi a hibát: epic fail. Anyámnak E52 van. Beépített memóriája kicsi, tehát ha megtelik smsekkel, akkor lehet vele szórakozni, gyakran lefagy, vaku nincs szinkronban a fényképezővel. De pl ilyen hibákat elkövettek, már ami a navi kitet illeti: ha a tartóban tölteni akarod, akkor a hangerőgombokra vagy kénytelen szorítani a telefont, ha rendesen rakod be, nem tudod tölteni. A töltőcsati bal oldalon van, tehát ha tölteni akarjuk autóban, akkor a zsinór kiváló módon feszülhet, és feszítheti kifelé a tartóból a telefont, amit amúgy is a hangerő gombokra szorítottunk, ugyanis a legtöbb autóban középtájon van a szivargyújtó töltő, ami azt jelenti, hogy a kábel jobbról érkezik. Egyik ismerősnek E72 van, és hónapokon át azon idegeskedett nekem, hogy porosodik a kijelző. Továbbá rá van kattanva a fele annyiba kerülő alap Blackberrymre, hogy mennyivel jobb a billentyűzete, az optikai trackpadról nem is beszélve. Szóval: átgondolatlan, gyenge konstrukciók, mindezt az üzleti szériában.
    Az új nokiákról még rosszabb a véleményem. Kezembe került az N8 még megjelenés előtt, mutogatták egyetemi nyílt napon. Próbáltak kialakítani valami gyorsabban használhatót, amit inkább nem véleményezek, mert annyira gyenge. Aztán volt olyan, hogy egy ismerőst költöztettem át az 5800XM-ből a C7-be. Mire bizonyos beállításokat megtaláltam a csodálátos cuccban, majdnem rosszul lettem. Agyonbonyolított átgondolatlan cucc, azt kell hogy mondjam. Aztán kezembe került később egy C5, amivel szintén elég lassan jutottam 1ről a 2re. Ez egy iPhonenál, de még egy Androidnál is elképzelhetetlen. Szóval én boldogabb vagyok, mióta nincs Nokiám, mert nekem sajnos már nem tudja a Nokia ugyanazt jelenteni mint mikor 6230am volt.

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák