Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01378048

    törölt tag

    válasz keru14 #8730 üzenetére

    Ha telenoros vagy akkor simán is megy.

  • Clemi

    veterán

    válasz keru14 #8730 üzenetére

    Mivel nem vagyok az a parázós fajta, ne meg milliókat se tartok a számlámon, így egyszerűen a "pénztárca"-ba regisztráltam a bankkártyám (dombornyomott) megadtam neki egy jó PIN kódot és azzal fizetek.

    Két elhangzott témához:

    1.) Nekem is csinálta már, hogy 20% körüli töltöttségnél, bejelzett, hogy nagyon alacsony az akkumulátor energia szintje, és mivel épp ment a navigálás, hát kiléptem belőle. Hiába, ugyanis néhány perc után lekapcsolt a telefon, és csak töltőre csatlakozás után tért ismét magához. Megnéztem a diagramot, és tisztán látszott, hogy a 20%-os szintet elérve, mint valami szakadék olyan meredeken zuhant az akku töltöttsége a nulláig.
    Volt ezt követően még egy hasonló élményem, de az úgy nézett ki, hogy este lefekvéskor kb 24-26% volt az akkuban, viszont reggel mikor felkeltem már nem adott életjelet. Nem tököltem egyből toltam a töltőre és miután bekapcsolt a töltéstől, megnéztem megint a diagramot. Akkor nem merült nullára a telefon, csak 13-15%-ra, viszont ennek ellenére kikapcsolt.
    Van egy olyan érzésem, mintha az akkuban lévő elektronika késéssel közölné a telefonnal, hogy milyen feszültség változáson esett át. Ez jól követhető az Insider diagramján is, ahol szinte óra/perc pontossággal követhető mikor mennyit zuhant az akkuban lévő feszültség.

    2.) GDR3-ról kérdés Ha most frissítem a rendszert ezzel a nyilvános MS által kiadott verzióval, akkor vajon a Nokia által később kiadásra kerülő és bővített funkciókat tartalmazó "Bittersweet shimmer" néven emlegetett frissítés hogyan fog megérkezni, hisz a rendszer azt közli magáról, hogy ő már GDR3-al frissített.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés