Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Brasco86 #2208 üzenetére

    Szerintem semmivel sem jobban, mint bármelyik hasonlóan igényes tok.

    Én egyébként egy Dreim P109-IPH fekvőtokot használok hozzá, a gyári Nokia tokot egy hét után lecseréltem, mert azt nem lehet övön hordani, márpedig én nem szeretem, ha az ingzsebben/zakózsebben van a telefon, a nadrágzsebben meg nyeklik-nyaklik, előbb tönkremegy. Ez a Dreim tökéletesen az E72-re szabott tok, abszolút nem lötyög benne semmilyen dimenzióban, de nem is szorul, pont tökéletes, még vastagságot tekintve is. Mágneses a tok nyíló része, így szenvedni sem kell a nyitással/zárással, teljesen korrekt. Állandó jelleggel övön hordom, tökéletes a biztosítása, hátul egy patentos biztosító bőrfül is van a bőrrel bevont fémfülön felül, így duplán biztosított, hogy nem tud leakadni az övről. Belül az elülső fala finom hasított bőrrel (vagy szövetbőrrel) borított, a hátsó fala pedig sima műbőr, ami teljesen korrektül óvja a telefont. Kívülről szövet és bőr, narancssárga cérnával öltött, elegáns design, öltönyhöz is tökéletes. Én ezt ajánlom a telefonhoz - már amennyiben övön szeretnéd hordani, mert az övpánt fix rajta, azt nem lehet leszerelni.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák