Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz Dare2Live #8 üzenetére

    Az a "csótány" cég a nokia egyik legnagyobb beszállítója lesz, vagy már az is és Te szent nokiád se volt tiszta, ezért cserélhetnek technológiákat a qualcommal és emiatt mondható az hogy egálban vannak plágiumot illetően.

    Nem elég hogy nem pontos a linked, de lassan történelmi archívumban a helye.

    nem kóreai cégek kvázi bannolva voltak

    Érdekes mód a Hitachi-Casio (CanU) tudott alkalmazkodni. Tudom hogy miért, de nem lövöm le a poént. Már úgyis leírtam neked pár hónapja.

    WIMAXnak pont a hotspotos rendszere

    Ezt a japán vasútállomások miatt hoztam szóba, de lehet ráépíteni egy mobilhálózatot is, csak ugye pénzbe kerül és a protekcionizmus és a frekvenciák logikátlan kezelése nem függ össze, szóval az EU marad a bürokraták paradicsoma.

    És mégegyszer:
    A wimax már van, lte még nincs és nem is egészen egy kategória. Elég csak annyit mondanom, hogy a laptop gyártókat kéne meggyőzni a wimax életképességéről, nem pedig egy multit, ami inkább az EU és a beszállító véleméynét támogatja, semmint önmaga támogatását vonná meg a wimaxtól. Azért a nokiás laptop még hátravan.

    @papi77 A wimax jelenleg terjed. Ha nincs rá igény, úgyis befellegzik, de jelen pillanatban csak várható ez az esemény és nem előre elrendelt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák