Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz copin #14 üzenetére

    [link]"Kit érdekel hogy létezik a wipi(pédia), ami után amblokk tábornok a környező országok között elmosta a gazdasági határt?
    Ezt nem teljesen tudtam értelmezni. WIPI pedig csak az egyik!! legegyértelműbb példa arra, hogy, hogy bannolták a nem kívánatos NYi konkurenciát itt esetünkben Dél-Koreából. És azért hoztam ezt a tökegyértelmű pldat mert nálad az ember mással nem megy semmrie, a feketére is lazán rámondod, hogy fehér.

    Hogy a többiek is tudják mi is a WIPI: "The specification(WIPI) was created by the Mobile Platform Special Subcommittee of the Korea Wireless Internet Standardization Forum (KWISF). The South Korean government required that all cellular phones sold in that country include the WIPI platform, which prevented most foreign manufacturers from selling their phones in Korea and handed most of the market to local manufacturers like LG and Samsung. The KCC, a government regulatory body in charge of licensing handsets, spent several months reviewing the WIPI requirement.[1]"

    "Amúgy tudtad hogy Dél-Korea és Japán nem ugyanaz az ország? Tudod mi az a térkép?"
    :) Gondolom a szokásos flamedet akarod elindítani, újfent nem fog összejönni. Koreai ismereteimről pedig annyit, hogy !!napi!! kapcsolatban vagyok sajnos/szerencsére velük.

    "? Vagy a wikipédián arról már nem írnak, vagy szelektíven emelsz ki dolgokat onnan "
    Akinek nem tetszik, a bemásolt rész, vagy kevésenk tartja annak direkte linkeltem is. Ugye szimplán megemlíteni az nem elég.

    " Ez a wimax támogató nokia pedig már nálam elég lol szintű, mivel még egyszer leírom, hátha olvasás mellett érted is: ezt laptop gyártóknál lesz elsősorban fontos (például a NEC)."
    Tetszik nemtetszik, érted vagy nem érted a WIMAX legnagyobb támogatója a Nokia volt.
    Azért N810ben se volt véletlen WIMAX és mindha arról pletykálna a piac, hogy Nokia beszáll a laptop gyártásba. Amit mostmár LTEvel képzel el.

    WIPI... de anno se volt teljesíthetetlen a külföldiek számára.
    Semmilyen feltétel se teljesíthetetlen, kérdés mennyibe kerül egy cégnek alkalmazkodni egy "szabványnak nevezett" dologhoz amit a Koreai nagy cégek (samsung, lg) bármikor kényük kedvük szerint modosítgathatnak.

    "A Wimax-ba a Qualcom nagyon nagyott rúgott a szokásos "szabadalmi" játékával.....
    Fejezd be a mondatot, ha tudod. Elmaradt a poén.
    "

    Nincs poén. Ténymegállapítás volt.

    EU pont mint Korea vagy Japán védővámokat alkalmaz és védi a cégeit. De nem olyan brutálisan mint Korea vagy Japán ahol rendszeres, hogy NYi cégeket kvázi bannolnak.

    Egyébként én 김택용 fan vagyok.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák