Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    Én nagyon kedvelem a cég termékeit (Huawei-Samsung-HMD a sorrendem még mindig). Az a 3.1 például iszonyat kényelmes. A Nokia 1 kivételével elmondható, hogy érintésben mindegyik jó: 5 illetve 10 pontos multitouch-csok szerepelnek csak. (A Nokia 1 is talán 5 pontos, a logika azt diktálná, de ezt nem tudom biztosra.) Viszont az, hogy a telefon kiadásakor lefagy, akad, majd megcsinálják valamikor normálisan (mert meg tudják csinálni) ez eleinte még "vicces" volt (már aki nevetett rajta), ma már baromi unalmas.
    A cikkhez és a telóhoz. A hátsó kamera színvilága nekem bejön. Az állóképek jók. A videó minden tekintetben gagyi. A kijelző elmegy, bár a közepes szintet nem üti meg nálam, az SoC alsó hangon elfogadható. Az, hogy a kamera rekesze f2.2 lett, jót tett neki. Így legalább nem égnek be könnyen a képek. nézzétek meg a most kijövő tucat mobilokat (Honor 8a, Huawei Y5 2019, Huawei Y6 2019). Az 1.8-as rekesz lesz az idei divat. Be is égnek szépen azok a képek, még a tavaszi napsütésben is. Nem minden a hardver, kell hozzá a szoftver is.

    Inkább nézzetek mást ez helyett. Még a régi Nokia 5 megvételével is előrébb van az ember (jobb kijelző, jobb kamera, patent hangminőség). De az igazi itt a Redmi 7 az 50 ezer ft alatti kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Juhaszatti #12 üzenetére

    És még ő titulálja magát állandóan szerény nagy tudásúnak. Akkora marhaságokat hord össze, hogy rossz olvasni is.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz vanye #29 üzenetére

    De ő azt az állapotot írta le, amikor tesztelte. A Nokia 3 és 5 is úgy kezdte a pályafutását, hogy szaggatott az OS és melegedtek. Utána gyakorlatilag egy csettintésre (egy-két frissítéssel) rendbe tették. Ezért mondtam feljebb, hogy nagyon unalmas már ezt eljátszania a cégnek.
    De csak 2-3 tesztben említették meg negatívumként, a többiben, amiket olvastam max egy sorral elintézték. (Hm ja szaggat, nos a következő…)

    Amiket te írtál, hogy ki kellett volna emelnie Alice-nak, ha már máshol megtették:

    1, nagy kijelző: említésre se méltó. Akkor lenne az, ha max 5 colos kompakt lenne.
    2, 4 Ah-s akku. Ezt megemlítette Alice is.
    3, natúr OS. Ez szép, de ha szaggat, akkor nem pozitívum.

    Gadgets: "Despite running stock Android and avoiding a resource-hogging custom Android skin, the Nokia 3.2 feels a little slow from the get-go. Switching between apps and loading them felt sluggish. Even when using Google's own apps like Maps and Chrome, the phone did not feel zippy at all. Thankfully, apps did not crash, and day-to-day usage was stable, but the phone occasionally froze and the UI became unresponsive under stress."

    business-standard: "The phone, however, sometimes hangs while opening the apps and goes back to the home screen."

    TechRadar: "The Nokia 3.2 runs a Snapdragon 429 chipset, which is a fairly powerful processor for mid- and low-range phones and provides a few advantages, and while the operating system felt a little slow at times, in general the device ran smoothly."

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Mr.Silkó #41 üzenetére

    Azt biztosan javítani fogják (ha az eddigiekből indulok ki, akkor 100%), csak gáz mindig így kiadni valamit.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák