Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Akkor egy sztori, ha már a zavaró összevissza beállításoknál tartunk . . .

    Nemrég youtube videókat nézegettem. Kommentelni akartam egyhez, amihez be kell jelentkezni, na akkor feldobott egy ablakot, de mást, amit amúgy szokott (nem a gmailes, megszokott kérdezősdi), ez valami összefűzéses felajnálás volt, meg kérdezte, hogy használja-e a "saját" nevem. Persze azt mondtam rá, hogy ne, erre lényegében csinált egy youtube fiókot a nickemmel, meg lett egy másik, amin a kedvencek meg hasonló youtube cuccok vannak (ami az emailcímemhez tartozik), meg csinált valami g+ fiókot is, amit sehol se tudok törölni :U Így rögtön lett két youtube vackom, egy helyett, jobb felül lehet állítgatni . . .

    Egyszer már beugrottam ennek, gondolom, nem voltam egyedül, és lett g+ fiókom, amit gyorsan töröltem is. Igaz, akkor gmail felől közelítettem a nagy mammut hátsó feléhez, de azóta a törléses vackot is kiszedték, még le se lehet törölni . . . Már százfele mindent mindennel lehet fűzögetni, tényleg nem lehet semmiből se kimenni. :W

    Ilyenkor mi van? Mert ez csak a nickem, de azóta a normális címemmel be se merek lépni, mert nem akarom, hogy ez a takony google+ fiókot csináljon akkor is, ha nem akarom. A kedvencek össze-vissza nickelgetéséhez meg alternatív fiókosdiról nem is beszélve . . .

    Milyen szar ez már . . . a facebookal ellentétben itt a mailes turkálást még engedélyezni se kell, mert háznál van . . .

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz nyunyu #21 üzenetére

    Nekem van facebookom, ésszel (próbálom) használni, és nincs vele nagyobb bajom. Nem vagyok paranoid, tudom, hogy gyűjtenek infokat, de használni akarom, szóval túl sok lehetőségem nincs. De a kérdés ennél picit komplikáltabb: facebook esetében tudom, hogy social network, és mire kell(ene) ügyelni, szóval némi odafigyeléssel nincs baj. De a youtube esetében csak egy hozzászólást akartam írni, nem voltam felkészülve rá, hogy ez így, derült égből hirtelen beugorhat. Legközelebb majd jobban figyelek . . . Kicsit finomíthatnának a módszereken . . .

    Éberség, állandó éberség? ;] :W

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák