Új hozzászólás Aktív témák

  • Loresz

    tag

    Szerintem, inkább felmérés mint pénzgyűjtés a cél! Inkább megelőzés! A cég a mai napig " szárnyal", a DJ részlegükkel az élen! Hangosítás/Hi-Fi technikában már nincsenek úgy a toppon mint régen, pontosabban már nem csak ők tudnak minőségi hangcuccot letenni az asztalra, sőt vannak náluk jobbak is! Viszont, a DJ cuccaik per pillanat a legjobbak! Csak a klubbokból származik annyi bevételük, hogy nyereséges legyen a cég, a mezei fogyasztók meg már csak hab a tortán! A teljes DJ palettát le tudták fedni! Ilyen téren még ott van a Rane Serato meg a Denon, de ezek az " örök másodikok " ! Persze kinek a pap, kinek a paplan! Biztos akadnak olyanok akik más gyártó termékét használják ( pl Numark, Reloop, NI stb. ) és teljesen elégedettek vele, viszont nekem már akadt dolgom szinte mindegyikkel, és maradt a voksom a Pioneer mellett! Ez a készülő zenedoboz, inkább csak egy olyan " legyen nekünk is " próbálkozás! Nemhiába kickstarter meg ilyesmi! Ha eddig a cég komolyan el akart valamit készíteni akkor az rövidesen megjelent a termékpalettán! Szívesen látnék tőlük viszont egy hordozható bt hangszórót (lehet hogy már van, csak nekem nem sikerült még valahol rálelnem)!

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

Új hozzászólás Aktív témák