Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz big-J #55 üzenetére

    "adblock alap dolog"
    adblock-kal sokra mész, amikor minden kimenő levél aljára elhelyez egy reklámot.

    "pop/imap mindenütt van"
    mint mondtam, ez a része amúgy sem érint, mivel Exchange ActiveSync-ként kezelem Outlook-ból és telefonról.

    "mondjuk én nem fogadok blu-ray filmeket emailen de kinek hogy ..."
    nem is arra van kitalálva. de mondjuk egy közös rendezvény, nyaralás alatt készült 600 fotót nem kell körbeküldeni, hanem feltölti egy SkyDrive albumba és a levélbe elhelyez egy szép kis slideshow-t, ami innen veszi a képeket, videókat. a címzettek pedig eldönthetik, hogy megnézik online, vagy letöltik maguknak is.

    "hotmail-t csak azért nem mert ha felhaxolja valaki az msn-ed (haragos, vagy ha ostoba vagy és megadod neki akkor ex-ed) ne menjenek vele együtt a komolyabb mailjaid pl. neptun netán munka.. több lábon állni sosem ártott senkinek de az ellentéte igen"
    szeretném azt látni, ha valami "haragosom" esetleg "felhaxolná" az "msn-em".

    1. nincsenek haragosaim a partnerlistámon.
    2. kitalálhatatlan jelszavam van, más módját pedig nem nagyon tudom elképzelni a feltörésnek.
    3. 2005 óta Windows Live-nak hívják és nem "msn"-nek. :P

    a spamekről egyébként annyit, hogy ha napi egy-kettőt kapok, az már sok, jelenleg kb. egy hete nem jött semmi, pedig ez a fiók lassan 10 éves lesz (anno migráltam).

Új hozzászólás Aktív témák