Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Gusztáv #177 üzenetére

    "Intel, AMD, NVIDIA"
    Tehát ha egy Intel procis géped van, akkor ha cserélsz alaplapot és procit, akkor a rendszered meghalt? Vagy egy irodában gépparkot kell cserélni, akkor nem vehetsz AMD-procis gépet, ha előtte Intel volt? Vagy ha kikapod az NVIDIA kártyád, és bedobsz egy AMD-t, akkor szintén? Érdekes, erről még nem hallottam. Te milyen rendszert használsz?

    "Ha az android tényleg olcsóbb, akkor ez miért nem jelentkezik a telefon árakban?"
    Ha az OEM-eknek a netbookok megjelenése után kb. 5$-ért bírta adni az M$ az XP-t, akkor neked ugyan ilyen OEM-verziót miért 30000Ft-ért kellett megvenni?

    "csak épp a szabadalom tulajdonosoknak"
    Akkor ezzel a fenti árazást figyelembe véve azt is feltételezhetjük, hogy az M$ a tőle szokásos tisztességtelen eszközökkel akarja akadályozni a versenytársakat? Merthogy Előfordulhat, hogy a szaros kis 3 szabadalomért többet két, mint amennyit a teljes WP OS-ért az OEM-ektől?

    (#176) woland_y2k
    Ha fél éve van prototípus, akkor vajon van-e már tényleges? Esetleg arra várva, hogy elterjedjen.

    (#179) Glenda
    Milyen multit védtem hol? És hol a személyeskedés? Mert nem görgettél vagy emlékeztél? Mert csak az "ikszcséndzs a szar"-ig jutottál. Gondoltam, valami oka van. Szerinted ha nem a fenti kettő, akkor mi az?

    "itt a WP gyors terjedése a téma"
    Hát persze. Ahogy az látszik. Vagy nem. Mert nyilván valaki azért vesz a nettel nagy mértékben egybenőtt eszközt, hogy aztán ennek használata ne jelenjen meg a netes statisztikákban, ahogy a WP8 nem jelenik meg, bár "nagyot ugrott a népszerűsége". Szóval ezen a nagy eséllyel a redmondi marketingesek gépein megszületett "adatokon" kívül mi egyéb mutatja ezt?

Új hozzászólás Aktív témák