Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz arnyekxxx #2 üzenetére

    Magyarok körében? Hatalmas tévedés a magyarok úgy akarnak élni, mint Dubaiban, de olyan körülmények között, mint a svédek vagy a németek. Mondhatnám, hogy álomvilágban élnek, de ezzel nem mondtam újdonságot... Nem is véletlenül van, hogy vannak 6 - 10 milliós országok amik benne vannak gazdaságilag a top 25-ben, ameddig otthon a top 60-ban sem... Na persze nem nemzeti öntudatban, mert abban világelsők, ja hát abból nem lehet megélni... :DD

    Kicsit hasonlított a hozzászólásod ahhoz, mikor megkérdezték az egyik igen komoly polihisztor hajlamú, komoly etimológiai tudással rendelkező ultrát, mikor tárköveket dobáltak a rendőrökre, mire azt mondta a kis Kós Károly másolat, hogy a rohamrendőrök kezdték... :DDD

    Viccet félretéve a Japánok inkább öngyilkosok lennének ha ilyet bevezetnének hosszútávon. Emlékszem 2017-ben voltam kinn, talán a Toshiba bevezette, hogy egy hónapban a harmadik pénteken haza kell menni 4-kor mert azt épp ésszel nem lehet bírni amit csinálnak. Hát 4 héten belül meg is lett az első öngyilkossági kísérlet. Majd hirtelen nem vették annyira komolyan ezt a szabályt.

    Hogy mennyire hatékony nem tudom, egyben viszont biztos vagyok, hatékonyabb mint az otthoni praktikák a munka világában...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák