Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz Graphics #7 üzenetére

    Tableten Win 10-et használok, sokkal jobb mint a W8, de még mindig nem annyira jó, mint amennyire lehetne, mint amennyi potenciál van benne. Sőt, még csak meg sem közelíti a koncepcióban rejlő lehetőségeket.
    Asztalin viszont visszalépés lenne a lebutított start menü, és a béna, szögegyszerű kinézet miatt.
    Szóval asztali gépen a Win 10-nek még esélye sincs. Majd ha lesz frankó start menü, meg aero, meg stabil is lesz (mert most még nagyon instabil), akkor talán. Egyszer. Majd. De egyelőre marad a Win 7 még nagyon sokáig.

    A Win8 az az OS volt, amit ha kaptál egy géphez, azonnal törölted, és tetted fel a Win7-et (ismerőseim 100%-ban így jártak el).
    A Win 10 van annyira jó, hogy ha ezt kapod egy géphez, talán nem törlöd le, viszont plusz erőfeszítést nem fogsz tenni azért, hogy azt használhasd.
    Legalábbis nekem ez a véleményem. Majd meglátjuk, hogy később hogy alakul az OS sorsa, de most még elég gyengusz több fronton is.
    Appok terén konkrétan össze sem lehet hasonlítani az IOS-el vagy az Androiddal. Sem számban sem minőségban, sőt, ahogy én érzékelem, most üresebb a store, mint 1 éve volt (lehet Win 10 átállás miatt, nem tudom, de most konkrétan 0 a használati értéke.)

    Nevezhetsz maradinak, vagy bármi másnak, asztalin marad a Win 7 még nagyon sokáig. Ha úgy tetszik, én, mint insider programos ÉS Win 10 használó, szintén megragadtam a Win 7-nél.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák