Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Cifu #21 üzenetére

    Lent? A tiéd a legalsó hsz. (azaz már az enyém :) ) Bár ezek szerint visszafelé olvasva használod a fórumot? Nem rossz cikkcakkban olvasni - mondjuk mikor van egy bővebb lélegzetvételű hsz? Lehet csak az én heppem hogy szeretem menetirányban olvasni a fórumokat ;) nehogy magadra vedd, csak már annyiszor láttam az előző hozzászólásokra reagálva embereket "lent" definícióval és mindig elcsodálkozok. Bocs az észrevételért :C

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • Suker10

    aktív tag

    válasz Cifu #21 üzenetére

    Elég sok a félreértés abban, amit írtál. Nem ettől lesz nyílt, és nem véletlenül van így megoldva.
    Ez pont az operációs rendszer védelmét szolgálja. Nem feltétlenül az olyan hibákról van szó, amiket a felhasználó szándékosan okoz. Alapesetben soha nem szükséges az összes jog megadása, mert komoly kockázattal jár. Éppen ezért az általános használatnál ezekről le kell mondani a felhasználó érdekében.
    Egy fejlett operációs rendszer így működik, ezért tűnik sebezhetetlennek.
    Itt maguk a szabványok nyíltak, szabadon használhatóak, de ez nem feltétlenül jelent jót.

    Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

Új hozzászólás Aktív témák