Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    veterán

    Tegnap ismét elgondolkodtam ezen a cikken,,,és a hozzászóláson hogy ezt felnőtt ember írta....
    Én is az vagyok...Sokáig éltem bele magam játékokba(fiatalabb koromban), és ilyedtem meg ha hozzámértek játék közben mert füles volt a filkómon....De tegnap azért tényleg el kellet gondolkoznom...
    Finom szőlőt majszolgatva fél kézzel "fröcsögtettem a vért a monitoron", öltem az ellent,,miközben engem is vagy 30-szor kinyírtak....mert valójában nem is igazán játszottam...Félig a tv-t néztem,,,félig majszoltam a finom szőlőt,,és közben átfutott az agyamon,,hogy ez valakinek a gyomrát forgatja? Ez a sz@r? Ez a Polygon halom? tényleg? Sokat,,,tényleg sokat fejlődött a grafika az Inter karate(C64) óta :DDD Na de ennyit? ááááá.....Manapság lesz@rom a játékokat,,néha néha feltelepül egy egy uj,,,, néhe összejövünk barátokkal LAN-on játszani....mert valahol egy picit én is koczka maradtam...de csak cseppet,,felnőttem,,,inkább a munka megy Pc-n,,,,
    Tegnap fogalmazódott meg bennem, ha egy felnőtt embernek ezek a jelenetek ennyire megrázók,,,ott tényleg baj lehet....na nem túl nagy,,,,csak talán még nem nőtt fel....Kor,,,,és gyereknevelés ide, vagy oda....Szerintem picit tul lett reagálva ez..... :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés