Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    egy apró pici észrevétel srácok :U
    ha kamera elé álltok, öltözzetek fel rendesen. nem azt mondom, hogy öltöny, nyakkendő, de legalább egy frissen vasalt ing legyen rajtatok. továbbá nem ártana a fodrászhoz is elnézni előtte és nem úgy kinézni, mint aki éppen most esett ki az ágyból, aztán úgy áll (a haj) ahogy. tényleg nem savazás, erre szükség van, ezt magatokért teszitek, a saját érdeketekben. ha egy telefont mutattok be, könyörgöm, vágjátok már le a körmötöket és reszeljétek le normálisan, legyetek már magatokra és környezetekre igényesek. ettől senki sem lesz ócska kis ficsúr, ennek alap dolognak kéne lennie. ha azt szeretnétek, hogy egyre ismertebbek legyetek, akkor nem csak szakmailag kell tudnotok, de megjelenni is tudni kell. továbbá talnuljatok meg rendesen beszélni, hagyjátok el a kötő szavakat, a sok felesleges töltelék szót. apró pici részletek, viszont annál fontosabbak. nagyon kevesen tudnak szépen, egész kerek mondatokban beszélni. ezeket mind meg lehet tanulni és csak előnyötökre válik, ezekkel együtt lesztek valóban profik, cheers :)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz Bocha #38 üzenetére

    tudod, hogy nem tisztem eldönteni, nem is ezért irtam, csak észrevételeztem :)
    hogy neked most spec nem volt gáz a kezed, ok, nem is a konkrét videóra értettem, valóban, félreérthető voltam, de más ilyen tévés adásban töletek már -ezek szerint- másnál már feltűnt és brrrrrrrrrr... :)
    a ruházat relativ, ezt sem tisztem eldönteni, szintén csak egy észrevétel volt. de ha véletlen idővel megváltoztatjátok a hozzá állásotokat, higgyétek el, nem fog károtokra válni:)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák