Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nehezen tudom elképzelni, hogy valódi okostelefon használok azt válaszolták, hogy: "A piacon jelenleg szokásos adatcsomagoknál a fogyasztók fontosabbnak tartják a széles sávú adatátvitel gyorsaságát, illetve a méltányosabb mobilszerződéseket."

    Még a 3G-re se hallottam panaszkodni senkit, hogy jajj kevés nekem mobilon a 45 megabit... Basszus ennek felével is lehet bőségesen fHD streamet nézni probléma nélkül. Mi a tökömre kellene út közben 150 meg még több megabit?

    Szerintem legalábbis itthon sokkal jobb a UPC megközelítése: Nincs óriási sebességed, de korlátlan adatforgalmad van. Így nem szipkázza el 1 felhasználó az egész sávszélt (persze amúgy sem de nah).
    Szerintem az emberek döntő többségének elég lenne 5-10 megabit mobilon, azzal teljesen normálisan el lehet lenni.

    Továbbá a lefedettség is fontos, mert igen bosszantó amikor hatalmas foltokban nincs normális szolgáltatás és az egész on-demand dolog mehet a kukába.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák