Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crab

    senior tag

    én is rendszeresen vásárolok a neten, ahol lehet ott paypal-t használok vagy átutalást, de megbízható helyeken mastercard-ot is használok, egyszer fizettem egy progit, pár száz forint volt, a bank meg letiltotta a kártyámat mert azt hitték valaki próbálkozik a kártyával. a kaján kívül szinte mindent a neten veszek, jah meg a csekkeket is ebankon keresztül fizetem, rászoktattam fatert is.:) több mint egy éve nem voltam a postán, most is csak a személyi igazolvány csekkje miatt kellett bemennem, ugye vissza kell vinni a bizonylatot..
    futárszolgálattal teljesen megéri rendelni, másnapra itt a cumó, feltéve h mo-ról vásárolsz és nem is drága. egyszer szívtam meg amikor pólókat rendeltem az usából, aztán faszán bevámolták, nem kívánom senkinek azt a nemzetközi macerát amin átmentem, na meg majdnem annyi vámot és ipari vámot(!!!) fizettem mint amibe az egész cucc került, azóta csak az eu-ból rendelek. futárszolgálatok közül a gls-t tudom nagy megelégedéssel ajánlani, a ups drága, dpd lassú(szvsz). nagy ívben kell kerülni a magyar postát és a fedexet(a magyar kirendeltséget) , a két legköcsögebb cég a világon.

Új hozzászólás Aktív témák