Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz kolopele #766 üzenetére

    A 85 Dolláros 1600 valóban az egyik legjobb vétel a piacon, ár-érték arányban nagyon ott van. Talán az egyik gyengesége a hogy 1 szálon nem a legerősebb és a gyári all core turbo csak 3400 mhz. Tudom mert nekem is ilyen van, én beismerem a gyengeségeit! :)

    Az igaz bestbuy az 1600AF volt, a szerencsésebb modellek 4,2 ghz-t is tudtak 1.3 volton.

    Amúgy ez amit itt leirtál, nem bántásképp de elég nagy katyvasz. :D
    igaz álmos vagyok, de ne akard már beállitani hogy szerinted itt bárkit érdekel hogy az "intelesek" milyen processzort haszálnak.
    Megsugom egy ép elméjü emberek magasról tojik bármelyikünk hardverére.
    Ezért irtam hogy túl van lihegve ez a hardver mizéria, mert ennek semmi értelme felnőtt emberek vitatkoznak.

    (Driverekre utolag kitérve, nekem volt pár éve 6 éve AMD kártyám. Lekopogom soha nem volt semmi gond. De volt egy haverom aki akkoriban halálra szivott a Driverek miatt. R9 380X-t vett, aztán a Driver miatt folyamatos fagyások áldozata lett, minden kipróbált de semmi nem segitett. )
    Na meg neki volt FX 8350 nekem egy I5-3470, és mikor eljött le esett az ála az intelen mennyivel jobb mint ugyan az a játék. Ami nála elég szépen dropolt stb.

    RX 570 mellet meg ugyan mindegy mi van! :D
    Bár a 9900K ereje jól jönne Starcraft 2 alatt

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák