Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz leviske #43 üzenetére

    Tipikus ferdítés az, ha kiemelsz egy látszólag rossz döntést.

    A Klímaegyezményeknek láthatólag nem néztél komolyabban utána, én sem.

    A nagy konkurrensek pl.: Kína megkötötte? Illetve ha meg is kötné, betartaná? Na ugye, rögtön versenyhátrányba kerülne az USA.

    Ezenkívűl, annak utánaolvastál, hogy mekkora ennek a klímaegyezménynek USA általi megkötése, a hatása a környezetre? Mi van ha a globális hatása csak 0,3%, a megkötés és a meg nem kötés között.

    Nem olvastam utána, nem tudom.

    Nagyon sok szempont van még, munkahelyek, államháztartás hiánya is fontos.

    Nyílván sok szempontot mérlegeltek és kivonták magukat alóla.

    Az egyszerű embernek meg a média bemeséli hogy Trump mekkora egy szemét. De ha megkötné akkor meg azért lenne szemét, mert hány százmilliárd USD a veszteség, meg mennyi munkahely. A kisebbik rosszat választotta.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • laposonly11

    senior tag

    válasz leviske #43 üzenetére

    "Kedves Orákulum, kérlek fedd fel titkaid! Milyen értelmes ember vezényli ki az országát szinte az összes klímaegyezmény alól és gátolja egy új egyezmény megkötését?"

    Mondjuk az, aki tudja mekkora nagy átverésről van szó. Elég lenne meghallgatni néhány független szakértőt, akiken nem vettek meg bizonyos érdekek, ők szinte egyöntetűen állítják hogy természetes klímaváltozás, emberek nélkül is van és lenne. Nálunk az EU-ban pl. Németország szeretné a saját birodalmi érdekeit érvényesíteni, lengyel, magyar stb. szénbányák bezáratásával, miközben ők csak a látvány kedvéért zárattak be néhányat a saját országukban. Ennyit erről.

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák