Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #51 üzenetére

    kNa ja erről ez jut az eszembe, aztán tessék, a Microsoft egyre lejjebb csúszik, amennyire előremutatóak voltak, annyira hulladék lett a cég, én nem szeretem az apple-t, de hát a tények:

    [link]

    Most ballmer vagy egy mocskos nagy troll, vagy a Microsoft egy nagy ...... az elmúlt 10 évben.

    Hiába felébredt az ember, visszatért a valóvilágba:

    [link]

    Szerintem ebben igaza van, az MS-nek nem megy a mobile....

    (#4) woland_y2k

    Tehát ezzel azt akarod mondani, hogy az MS a szokásához híven nem érdekli, a normális használat, Most burkoltan lesza....-oztad az MS-t mint gyártót, mivel ezt az MS gyártatta konkrétan. Szóval értem én, csak ha már kiadnak valamit, akkor nem kellene megmagyarázni, hogy ez gyártóspecifikus ezek szerint az MS nem képes/ akar ebbe pénzt fektetni? Mondjuk nem estem hasra a Windows 10-től sem, ha csak ennyi telik a föld legnagyobb programozó bázissal rendelkező cégétől az nagy baj. Ballmernek igaza van.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #243 üzenetére

    Ez mind rendben van. De? Azért ugye ezt megoldhatta volna az MS ha akarja? Megint ott tartunk, hogy az MS nem fejleszt semmilyen appot, mint más gyártó, hanem majd a külső app fejlesztő megcsinálja, csak hát Windows mobil platformra nem nagyon vannak értelmes alkalmazások. Amik vannak és értelmesek, azok vagy elég sokba kerülnek, hogy a föld 90 %-án a kutyának sem kelljen, ami ingyen van az meg olyan mint az MS termékei az elmúlt 3 évben, főleg béta.
    Ha most komolyan gondoltad, hogy erre nem képes az MS, hogy egy adott rendszerbe nem képes ennyi funkcionális könnyebbséget beépíteni ugye?
    Cserébe megkaptuk a mellébeszélést.

    Valamint ugye azt is érzed, hogyha senki nem érti, hogy ez miért van csak az MS alkalmazottak ,akkor 2 lehetőség van:
    1. A szokásos hülyének nézzük a fogyasztót, aminek az eredménye az MS mobile eladásaiban jól észrevehetőek.
    2. Megint csak szokásos elfelejtették ismét tájékoztatni ezekről az igen kellemetlen mellékhatásokról a sajtót, mondjuk az adott termék sajtó bemutatóján.

    Az eredmény ugyanaz, nem népszerű húzás, az MS-nek ebből az elmúlt 2 - 3 évben egyre több van.

    Ez az egyik fele, a másik a mindenre W10-et húzás volt, ja mégsem, mert nem tudja a vas. Szóval lehet játszani a nagymenőt, csak ez nem a 90-es évek, ahol az MS egyeduralkodó volt, itt van már konkurencia is, és lehet arrogánsan hozzáállni csak eddig nem az MS aki diktál, illetve a graphisoft parkan lehet, de a nagyvilágban mobile fronton konkrétan nem jelentős szereplők, és nem is arra haladnak, ezt a tesztet végigolvasva nem tudom miért kellene nekem a 930 helyett ilyet vennem/használnom.

    Tisztázzak: nem a tesztet tartom hiteltelennek, ellentétben az MS-el.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #250 üzenetére

    Én ezt értem nem ezzel van a baj, hanem azzal van a baj, hogy az MS megy a saját feje után, majd csodálkozik, hogy a tesztelők lehúzzák, engem, és sokakat nem érdekel, hogy mióta van így és miért van így leírhatod 6000-szer is. Ha valami logikátlan, akkor nem tesztelő, vagy az hibás, aki ezt felhántorgatja, hanem az MS. Mert szarik a user igényekre.

    Ezt nem fikázásnak kell venni, hanem kritikának. Ha többen is észreveszik, és zavarja is őket, akkor senkit nem érdekel, hogy tegnap, vagy 10 éve b... el az MS ugye érted mi a baj?

    Az MS egyszerűen hiteltelen, össze vissza ígérget, ha nem tartja be akkor jönnek az olyan magyarázatok, amikkel előállsz. Engem konkrétan nem érdekel miért szar valami, ha az! Lehet ezt magyarázni, meg leírni 20-or, hogy miért így van, de egyelőre én nem látom, hogy ezek az önfejű ötletek miért annyira előremutatóak, valamint a béta szoftvereket miért éles felhasználón kell kipróbálni.

    Ok, hogy "ingyen" van a Windows 10 de annyira is használható, mint amennyibe kerül, egyelőre.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Pearce #284 üzenetére

    Mit ígérget, amit nem tart be? Mármint a mobilos résznél, mert ugye most arról beszélünk.

    Minden Lumia mobile-on menni fog a Windows 10, ja nem mégsem, mert ...., Konkrétan átverték a népet. De aki megvette annak mindegy nem? Csak egy példa a sok mellett. De valahogy a Windows 10-re frissítés sem úgy megy, mint ahogyan kellene. Azután kiderült, hogy ja mégsem mert amiben csak 512 MB ram van nem, meg amiben ilyen olyan hardverkomponens van nem stb... Ez ígéretnek számít?

    [link]

    Ja mégsem.

    Mert mi a user igénye?

    Alapalkalmazások? Olyan rendszerkomponensek, amik nem a Desktop verzióra hajaznak? Ja az nincs cserébe van félrebeszélés.
    Biztos tutira imádja ha hülyére veszik és kísérleteznek rajta, van itt egy pár kolléga aki szerint ez a normális de nem, én nem akarok folyamatosan beta szoftverekkel szarakodni, mert az MS szerint ez a trend.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz ZavaBalazs #316 üzenetére

    Ja hogy a Lista a felére csökkent 2 hónappal később, gondoltam, hogy ez nem kamu, csak milyen MS-es félrebeszélés.

    Hát az MS-nek van minden héten egy bombabiztos forrása, ami vagy bejön vagy nem.

    (#318) woland_y2k

    Really, hogy nem válaszoltál az előző posztra sem? Mert igazából no érvek, mert ezt is elb... . Szerinted beta rendszer az jó játék éles felhasználásra?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz thxer #319 üzenetére

    Ez milyen alapalkalmazások dolgot kb 20* kiveséztem és a megoldás, az esetek többségében, hogy nekem nincsenek reális igényeim igaz minden platformon megvan kivétel WP. Szóval most nem kezdeném megint leírni amit leírtam már kb 20-or, maradjunk annyiban, hogy egyszerűen a W10 desktopból vannak kivéve komponensek, meg beletéve ami mobile platformon idegen működést fog eredményezni, legyen ez egy zene, videó lejátszás, vagy akár a böngészőválasztás is.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák