Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    megprobalom frocsoges nelkul, hogy senki se seruljon... ;]

    a topik 85%-a fikazas, a maradek 15% meg a tulajok beszelgetese hogy valamilyen apro vagy b.zi nagy hibat hogyan lehetne megiscsak megoldani vagy legalabb megkerulni. mit lehet ebbol leszurni? semmi jot. ms-re nezve tuti.

    szerintem. tessek figyelni a szohasznalatra... szerintem nagyon rossz uton halad az ms. egy ekkora beta cuccot ennyiert piacra dobni szintiszta hulyeseg volt. a fan megvette ofkorsz, akit kicsit erdekelt a telo es utana olvasott forumokon az mar meg sem vette. aki nem tette es megvette az meg akkorat csalodott benne hogy a tobbi platform adta a tobbi pofont. ennyi hibat, bugot, hianyossagot, logikatlan marhasagot sztem meg egyetlen egy topikban sem olvastam. osszesen. az eletben. sehol.

    a helyes hozzaallas a kovetkezo lett volna meg mindig szerintem:
    a., jojjon a cucc ahogyan jott DE maximum a bekerulesi osszegert arulva. hogy miert? mert annyiert vallaja az ember h beta teszter lesz, negyedmillaert tesztelj any..on...
    b., oke legyen negyedmilla mert sajnos minden csucs ott kezdodik manapsag. epp eleg baj ez nekunk. DE akkor ez legyen egy piackepes vegleges termek, teszem azt sorjazzak mar le azokat a qrva gombokat... beleljek a hatlapot ahol kell, hogy ne recsegje tul a hangszorot... mikrofon kedveert ne furjuk mar meg a GG4-es uveget, egy protón elmegy mert ki le nem xarja na de negyedmillaert ilyet nemá... (megnezem en azt a nyilast fel ev mulva zsebben hordva elotte telekopkodtem mert a fonokkel veszekedtem aztan zsebreb@szom. okos)
    es ez csak a kulso. nyilvan a HW egyben van. kamera kivallo. most ezert kulon azert nem tapsolom meg oket.
    SW-be belemenjunk? ;] sztem ne...

    ki AKAROK probalni egy csucs wp-t, tenyleg. de nem EZT.

    az sw adott, tobb eves hatranybol indultak. most leptek egyet elore (kettot meg hatra de ezt hagyjuk is) en ELHISZEM hogy ez jo cucc lesz jovo nyarra. de addigra a tobbiek megint lepnek elore parat...

    mashol is vannak hibak igen de konkretan ez a keszulek ebben a formaban nem megbocsájtható. osszecsapot igenytelen munka. lehet ezen haborogni de inkabb ne... ennel sokkal tobb kell hogy eletben maradjanak. bar meg mindig latom h az irany jo. csak szorgalmasabban es sokkal nagyobb odafigyelessel!

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák