Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janó1999

    tag

    válasz sum-blink #6295 üzenetére

    Hát igen az iphone fanokat nehéz meggyőzni, nem is akarom.
    A GSM 900-as rendszer indulása óta Nokia telefonjaim voltak. Nem kellett meggyőzni, mert jók voltak.
    E51 után L620, L820, L925, L930, L950, L950D. Almás készülékem december óta van, ami egy táblagép, telefon pedig májustól. Nem tartom magam iPhone fannak, csupán elismerem a tudását.

    Most a 950-nek kb 2-3 bugja van, ami idegesít (felsorolom ha kell), azon kívül teljesen jó. Az apphiány a gáz. Nekem ez pont elég.

    Az 5s nekem ro-had-tul kicsi volt, nem volt a böngészés közben vissza gomb, szafari helyett két perc múlva firefoxot tettem fel
    Teljesen jó a safari. Mondhatnám eddig messze a legjobb. Van vissza gomb.
    Az 5S nekem is kicsi. Lapát kezem van, és a szemem sem a régi.

    (az edge 950-en rohadt jó lenne, csak bugos),
    Tehát nem jó. Pl. az index fórumban nem lehet visszafelé lépkedni/törölni. ?!?!

    Én nem éreztem más világnak.
    Teljesen más elgondolás, teljesen más működés, teljesen más világ. Ezért nyilván nem perceket, órákat kell szánni az átállásra. Én pl. qrvára féltem tőle, de sokkal jobban ment mint gondoltam, ez nyilván azért van mert működik.

    Az itunes mizéria meg nekem felejtős.
    Gondolom azt sem próbáltad. Használható. Az elv némileg hasonlít az E51, PC programjához.
    Képekhez nem kell. Zenéhez, dokumentumokhoz igen. PC amúgy is kell, akkor már csak két kattintás, cserébe jobban átlátható, és állítólag biztonságosabb.

    És a sznobság, amit utálok még az almában, hogy státusszimbólum
    Az miért jó, hogy ilyenen rugózol? Nekem az a lényeg, hogy működjön. Működik. Vissza gomb.

Új hozzászólás Aktív témák