Új hozzászólás Aktív témák

  • zh1972

    tag

    Csak 2 napja használom, a display dokkolót még ki sem próbáltam, így is elégedett vagyok. Persze kinek a pap, kinek a papp-né, de azt végképp nem értem, hogy aki nem szereti a windows telefonokat vagy soha nem volt 950 a kezében az miért ír bármi negatívot is???? A 930-hoz képest egyértelmű továbblépés, a dizájnról nem ejtek szót mert az megint pap meg papné, de általánosságban kijelenthető, hogy semmi égbekiáltó hiba vagy űrdizájn nincs itt. (manapság az edge vagy a flex tud lenyűgözőt mutatni a nagyok közül, a többi sablon cucc, ...ez is az! ...ettől még szép és jó, ...nekem!) :) Annak ellenére, hogy windws párti vagyok, egyáltalán nem vagyok elfogult! 5S-ig használtam szifonokat és most is egy flex2-t cseréltem le vagy inkább vissza WP-re! (A 930-al akadtak problémáim, de nem vette el a kedvem örökre!) :) Mivel a teszt felül olvasható, így csak azt írom le ami egyből üt! A kijelző szerintem jelenleg kenterbe ver mindenkit! Nem tudom a piac többi top szereplője papíron mit tud, de az életben ez a cucc egyszerűen gyönyörű!!! A fényképező egy megfelelően gyors U2 vagy U3-as microSD-vel (Vagy a telóra magára mentve) nem csak minőségi de végre gyors mentésű képeket is farag! (Ezt eddig a szifonom tudta egyedül! lőtt amikor nyomtam, nem szarozott, maxi felbontáson!) Ez is lő és a képek egyértelműen jobbak mint az ájfóné! És a számomra megváltás, amiért talán megvettem ezt a cuccot: AZ IRISZ SZKENNER!!! Végre nem kell kódokat ütögetnem, huzogatni az ujjam a home gombon stb. Felveszem és egy mp múlva használom! Mindenhol felismer a legnagyobb sötétben is!!! 3 fajta szemüvegkeretet használok, tök mindegy, azokkal és keret nélkül is felismer! Nem kell másodpercekig bambulni rá, mozgatni a telót jobbra-ballra, csak felveszem, és már írja is, hogy helló zoltán!!!!! Ez nekem akármennyi pénzt megért!!!! :)))))) Persze néha, de tényleg nagyon ritkán kéri, hogy lépjek közelebb sőt az is előfordult, hogy nem ismert fel, de elenyésző számú a hiba! Mondhatom: MINDIG ERRE VÁGYTAM!!! :) :) :) :) :) :)

Új hozzászólás Aktív témák