Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Nem olvastam el egész tesztet, lévén ahogy látom specifikus feladatra kellett. Erre pedig látatlanban is várható sajna, hogy egy ilyen olcsó eszköz nem megfelelő. Úgy teljesen bármi komolyabb testmozgás figyelésre alkalmatlanok ezek, inkább csak nesze valamennyire pontos/pontatlan adatok, tegyél velük amit akarsz. Nem hiába olyan drágák az igazi sporteszközök.
    Nekem Mi Band 4-em van már másfél éve és én tökéletesen elégedett vagyok vele. Persze nem is sportolok nagyon, szóval ezt nekem nem is elvárás. Viszont telefonos értesítéseket jelzi, ha mosdóban vagyok mikor hívnak azonnal le tudom némítani ne zavarjon másikat a telefon csörgés stb. Amúgy ezen beállítható és gondolom 5-n is, hogy éjszaka (megadható mettől meddig) legyen minimális fényerőn, és ne kapcsoljon be a kijelző mozgásra.
    Tényleg ezekre jó csak, illetve hobbi sportolóknak valamennyi adatot tud szolgáltatni. De többet nem lehet elvárni sajnos ennyiért.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák