Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz fatal` #37 üzenetére

    De mi kell ennél több egy app-nál? Ott volt nekem a live csomagban a mail. Igaz, kevesebbet tud az app de amit én használtam a mail-ben, azt itt is tudom használni.
    Aláírom, hogy funkciók terén nem 100%-os, de szerintem ez még fejlődni fog. Csak sokat kell feedback-ekkel nyomni az MS-t, hogy mit javítson és akkor hátha benne lessz.
    A CP - RP között is appok terén sok volt az eltérés. A mostaniban már minden fiók, minden levelét látod, míg CP-ben nem. Szóval ez még igen kiforratlan, de javulgat az első verziókhoz nézve. Bár minden programnak van alternatívája.

    (#34) ntomka: Nekem is fura volt elsőre, sőt, én sem találtam meg benne semmilyen opciót, de kb. 10 perc nyomkodás után (szó szerint) rájöttem hogy hol kell beállítani. Utána mindenben megtaláltam amit kerestem (vagy nem találtam meg(:DDD ).
    Na mindegy, nem meg győzés akar lenni, meg én is furan néztem rá, de most éles rendszernek van belőve az RP, de nem megyek vissza 7-re. Megszoktam, gyors.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák