Új hozzászólás Aktív témák

  • nap

    addikt

    Sose ertettem, miert jo, ha valaki a megjelenes perceben megvesz egy lemezt (filmet, barmit). Egy het mulva oda a dicsoseg, de a lemez (film, barmi), ugyanaz marad. Meg evek mulva is. Ha igazi erteket kepvisel, ugysem azon a par napon mulik, hogy evek, evtizedek mulva is meghallgatod-e. A kill'em all ilyen. A master is. Meg a ride es a justice is. Es a garage days meginkabb. Az otodik lemezt kezdetben sokat hallgattam. Talan magyarazhato a sok varakozassal, ismerkedtem, izlelgettem. Nem volt rossz, de valami hianyzott belole. A loadbol meg mar szinte minden hianyzott, amiert a metallicat szerettem.
    Igazan a s&m meghallgatasakor dobbentem ra, hogy vege. (Kamensok helyen elszabta a hangszerelest, tul muveszi, tul finomkodo, tul diszharmonikus lett.) A garage inc a lehuzos ize ellenere is megvillantott valamit az egykori zsenialitasbol. A stranger pedig valoban idegen lett. Es most nem erzek kesztetest, hogy meghallgassam az uj lemezt.
    Ahogy James mondta a load idejen, akinek nem tetszik, el lehet menni keresni masik kedvencet.
    Mindig lesznek, akik a zenet a zsenialitassal keverik, de egyre nehezebb megtalalni oket a sok szemet kozott.

    browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Új hozzászólás Aktív témák