Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Probert75

    addikt

    válasz Barthezz2 #875 üzenetére

    Nem érted! Éppen ez az, 1 hozzászólásban akar az ember több embernek válaszolni és közben annyi hozzászólás van még mögötte, hogy esetleg még oldalt is vált a fórum, akkor máris nem egy hozzászólás lesz belőle, szaporítva a hozzászólásokat. Vagy ha nem akarja az ember szaporítani a hozzászólásokat feleslegesen, akkor meg szerkesztgetheti, hogy több embernek is válaszolhasson.

    (#876) nyisziati Nem tudok ilyenről! Érdekes sokszor volt, hogy a topikgazdák szóltak, hogy 5 percen belül ne szóljak, hanem szerkesszem egy hozzászólásba. A rengeteg hozzászólás miatt nehéz átfutni egy topikot, ha keres valamit az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • somogyib

    őstag

    válasz Barthezz2 #875 üzenetére

    "Meg tényleg ennyire lusta mindenki, hogy két ujjmozdulazba bele kell halni?"

    Szerintem csak arról van szó, hogy az új felületek megszokása mindenkinek beletelik egy időbe, de sokaknak ez az idő kitolódik és ilyenkor sokszor előjön a "régenmindenjobbvolt" érzés.

    Amióta van fototrend azóta én arról fórumozok (sokszor asztalin is de mobilon mindig) és azóta hozzászoktam. Pl. ahhoz is, hogy mobil nézetben nem tudok törölni az "itt szóltam hozzá" listából, de ilyenkor átváltok asztali méretre és ott törlöm. Régebben jeleztem ezt a hibát, nem javították, de nem károgtam tovább, hanem így használtam.

    Persze az adódó kényelmetlenséget jelezni kell a fejlesztés felé - a bugokat meg méginkább - de végeredményben én úgy vagyok vele, hogy nem az UI miatt járok ide, hanem a tartalomért. Azt meg az új felületen is megtalálom. :)

    <webdesignpszichológia off> :D

Új hozzászólás Aktív témák