Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #54625216 #23 üzenetére

    Hm. Mi lenne, tegyük fel, mi lenne, ha nem lenne fos minőségű a termék? Lenne fikahullám? A csúnya, gonosz, köcsög újságírók, bulvármédialovaglóbutaemberek hangoztatnák? Nos, nem. Nem lenne hír, nem lenne gond, nem lenne felhozva. Ilyen qrva egyszerű a buli. Nem spórolod sz@rrá a terméket, hogy az már az első napon kettétörjön/ragadjon a joy/dobja a hálózatot és akkor nincsen gond és probléma. Ugye? Nem nehéz. Én például ha nem akarom, hogy az ügyfelek hozzák vissza a javított vackaikat, elsőre próbálok minőségi munkát végezni. Így nem írják majd sehol, hogy vacak amit csinálok és időmbe és pénzbe sem telik, hogy javítsam őket/hurrogjam az ügyfelet, hogy "rosszul fogod tesó". Nem tűnik logikusabbnak? Hm?

    Ha a termék valódi felhasználóit 99.9%-ban nem zavarják azok a hibák, amitől egy termék f0s lesz, akkor 0.1%-ot zavarnak ezek? Egy felvált GPU hiba mondjuk? Az sem zavaró? Kezedben marad a géped kijelzője, sima, okés, belefér? Esetleg gari. Aztán megint. Aztán ha tele a garipapír és 1 év alatt használsz valamit 2 hónapot, akkor meg mosolyogva mész a szervizbe ugyanúgy?

    Nem az IT hisztériázásával van gond, hanem, hogy túlestünk az olcsításon és divat lett a 0. day patch, azonnali 13 darab DLC és, hogy a mainstream gyakorlatilag előszériás cuccokat kap. Pénzért. És után a cég még veri a mellét.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz #54625216 #44 üzenetére

    Első hiba: nem írtam, hogy nekem felesleges.
    Második hiba: attól, mert nem érint közvetlen, még marhára gond a trend terjedése, ami viszont zavar.

    Ha nem tetszik, ha egy esetleges potenciális leendő vásárlót zavar egy cég üzletpolitikája, akkor semmi gond, ignorálod az egészet és vásárolod szépen tovább, ahogyan kell :B
    Ne menjünk már le oda, mint az általános mobilos fórumok szintje, ahol ha az adott cuccot nem vetted meg, senki vagy. Ha megvetted, de nem tetszik, akkor pedig minimum halálbüntetést érdemelsz. Mert már megint itt tartunk lassan.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz #54625216 #47 üzenetére

    Milyen trend terjedéséről beszélsz?

    Leírtam. Mivel nem ment át, sőt, ignoráltál egy teljes választ is, ezért mindegy hányszor fogalmazom át, parttalan a vita. Sok szerencsét és további szép estét :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák