Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz gubacsino #46 üzenetére

    Szoktam személyeskedni :B Jöhet a sav. Ez reflex, sajnos a fórum hasábjain legtöbbször olyan emberek vannak akik alapvető fizikát is nekiállnak nekem megmagyarázni, hogy nem, az nem úgy van. Ott pedig nem marad más, mint valamilyen módon felderíteni melyik agyfélteke halott.

    No akkor.

    Ismersz számokat? Arányokat? Százalékokat, a cikk tartalmával kapcsolatban?

    Kedvenc sorozatom :DDD Nem, nem ismerek. Egy cikk van itt, van egy időkeret és van egy videó, amihez szorosan kapcsolódik egy másik esemény. Ez alapján nekem nagyon maximum 120 órám van és 100%-os szemétarányom. Ez így remélem elég. Ha nem, sajnos gond van. Ilyen alapon soha, senki egyetlen büdös szót sem szólhatna, ugyanis még az anyacégek sem tudják pontosan ezt a számot, mivel a tönkremenetel sajnos jöhet mással kombózva, amit ritkán szűrnek ki a szervizes papírok.

    A hiba, azzal van, hogy hamis képet festesz. Elfogadom igaznak a személyes tapasztalataidat, de pálcát törsz, és összemosod a történéseket. Olyan állítást sugallsz, mintha a cikkben szereplő gyártóra is igazak lennének állításaid.

    Leírtam szerintem bőven részletesen. Ha szerinted itt bármit mostam vagy sugalltam, akkor ugorj neki megint.

    100% ban elégtelen Wifi modul = 100% hibás joycon-nal? Közvetlenül persze nem ezt mondod, de szövegkörnyezetedből ez jön le.

    Ezt csak te látod bele, nyugi. Sok volt a a.te.ervelesi.hibad.hu és társainak olvasása :K

    40M eladott példány a Switch-ből. Ebből tudod mennyi volt a hibás netes panaszok alapján?
    Nem rendelkezel számokkal. Az N meg nem árulja el.

    És erről írtam fentebb. Ebből kiindulva mindenki kussolhatna. Kussolhat a zugszerviz. Kussolhat a márkaszerviz. Kussolhat az országos alkatrész ellátó. Kussolhat a regionális képviselet. Kussolhat maga a gyártósort vezető board is. Mert ha nincs egy konkrét szám a gyártótól, akkor majd degradálható az egész. Ehhez csak annyit fűzök hozzá: lóf@szt, mama!

    De ha vissza is hívják a Switch Lite-ot, mint az S Note-ot anno, az akkor is a jövő lesz. Messze nem ez a helyzet, bár még lehet, de ne állítsd be hasonlóként, konkrét tények ismerete nélkül.

    Az kell. Tények. Konkrét tények. Mondom ez hogyan fut le a legritkább estben, van benne tapasztalatom.
    Van egy hibás chip sorozat. Mindenki, a legutolsó ember az afrikai gyémántbánya aljáról is tudja, csak tényleg az nem, aki annyira messze van a témától, hogy arra is rákeres, miért nem dugjuk a villát a konnektorba. És Veér István csapatával kitartóan ekézi és szidja az összes szerelőt és tulajt és bárkit, aki bizonygatja, hogy pedig nézd meg tesó, itt van az a rohadt chip, látszik rajta a gyártási hiba. 10/10 lapcsere van, a tologatós kocsik roskadnak a típustól, hiába hatod annyit adtunk el belőle itthon, mint x másikból. De nem. A vérpistik tolják az ekét, mindenki hülye, nem úgy van, semmi hivatalos nincs, nincs számotok, forduljatok fel. Mindezt 3 különböző márka fórumain szinkronban ;]
    Majd egyszer kedves NV bejelenti, hogy srácok, valóban elkottáztuk, tényleg hibás mind. És hirtelen mint az Űrben, akkora csend lett. A legkitartóbbak még így is kenték a sztorit, pedig most már aztán tényleg mindegy volt. És az egészből nem lett semmi. Az almás gépek kaptak utólag lapokat és ennyi. Ez volt az a nagyon kevés esetek egyike, amikor elismerte egy cég, hogy baki volt. De egyébként ha nincs valami iszonyatosan hatalmas vihar a biliben, sosem derül fény a dologra és a világ végéig lehet verni a dobot, hogy nem-nem, önmagában az, hogy rakira egy adott típushoz berendelnek annyi lapot, hogy plafonig ér egy teljes méretű polc, míg a többihez 3-5 darab áll stockon (vagy annyi se), az nem gyanús és nem jelent semmit. Ezekre tényleg nem tudok mit mondani. Ha valakinek nem elég összerakni azt a kevés, de elég tartalmas infót, amit tudunk, akkor tényleg felesleges vitatkozni. Nincs min.

    Érzésem szerint, bár jogos a felháborodásod, de kicsit túlreagáltad a dolgot a cikk alapján. Olyan mintha az összes ilyen jellegű sérelmedet most vezetnéd le. De megbocsátunk, biztos nehéz heted volt, valahol ki kell engedni.

    Kollektíven van elegem a "rosszul fogod" emberekből, akik magyarázzák a bukott bizonyítványt. Mindezt ingyér. PR és egyéb okosságot értem. Őt ezért fizetik.
    Ezt ugyanígy megteszem a mosógépesnél is, meg a villanyszerelősben is, meg bárhol. Nincs sokkal hátrébb a Nintendo a többiektől. Egy szobával arrébb van Switch is, PS4 is szóval tökre nyolc nekem :B

    (Lehet keresni, az érvelési hibámat - megkaptad rá az esélyt, elég hosszú lett. Segítek! A zárójel előtti mondat is személyeskedés, pont olyan amilyeneket használsz.
    De lásd kivel van dolgod, adok neked esélyt még cápakeksz. ;)
    Azt írod szervizben dolgozol/dolgoztál. Szóval te is olyan utcaseprő vagy/voltál aki azt kívánja bárcsak ne szemetelnének az emberek? Nekem meg bringaszervizes ismerősöm mondta, ha megkérdezik milyen bringát javasol, kapásból az esőre olvadó áruházit mondta. Persze után elmondta miért.)

    Némi közvélekedésre hivatkozás és hamis okozat az kijönne, talán még más is. Egy másik topikban ezen lehetne jót szórakozni. A személyeskedés azért jó ütőkártya, mert fokozat nélkül bedobható. Személyeskedés ez is, meg... na igen. Nem véletlen erre nem szórnak banhammert, míg másokra erősen.
    Én próbálom kint tartani még a buksit a szeméthegyből. Nyilván a megélhetést mások hülyesége adja jórészt, de amíg lehet, addig rostáljuk a kínálatot, amíg meg nem születik a kompromisszum. Csak kicsit gáz, hogy emberi oldalról kell idomulni olyan piacon, ahol konkrétan állnak toronyban a választási lehetőségek. Aztán ott állsz a kék és piros pirulával szemben mégis a végén.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák