Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz moonman #21 üzenetére

    Én mostanában keresek elfogadható áron normális képarányú normális monitort és nem nagyon van, de inkább nincs. csak a full hd, de az dögivel, jó szemrontó tn film panellel. Az a monitor, ami meg tetszene, 150k-tól indul...

    az egérkattintós módszer attól elavult, hogyha rendes sebességgel dolgozol és le kell venned a kezed a klaviról, meg kell fogni az egeret, kattintani, majd vissza, akkor ez iszonyat lassú. gyorsbillentyűkkel minden nagyságrendekkel gyorsabb. csak ahhoz nem kell ribbon se meg hasonló parasztvakítások.

    (#20) eziskamu: szerintem meg a titkárnő azzal dolgozik, amit kap, rosszabb esetben azzal, amit parancsba kap. a tény, hogy te ilyet még nem láttál, legfeljebb azzal függhet össze, hogy az emberek zömének eszébe sem jut, hogy van más alternatíva is.

    Én viszont dolgoztam már olyan helyen, ahol már komoly számítástechnika volt és komoly rendszer, mielőtt a windows elterjedt volna, na ott igen bambán néztek a wordre, hogy mi az a hülyeség...

    Ha valaki egyszer venné a fáradtságot és komolyan megnézné, hogy a feladatok zömére mi a jobb, a latex vagy a word, szerintem a word csúfosat bukna. Ebbe a gondolatmenetbe a word mellé nyugodtan odaértheted a libreoffice writerjét is.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák