Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz mlinus #42 üzenetére

    Tehát az Origins-nél nem voltak trollok. Éééértem.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Diopapa

    addikt

    válasz mlinus #48 üzenetére

    Miért, az Origins-t nem lehet értékelni? Nyilván mindenhol vannak trollok, ki kell hogy egyenlítődjenek minden játéknál.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz mlinus #48 üzenetére

    Viszont ha szerinted 7 pontos a játék, (úgy hogy nem játszottál vele), akkor nem tudom miről beszélünk, mivel az egy teljesen jó pontszám.

    Félreértettél, én nem azt mondtam, hogy szerintem játszhatatlan szemét a játék, hanem hogy az én szempontjaim szerint olyan emberek leírási alapján akikről azt gondolom megegyezhet az ízlésünk, olyan gyenge hét-hét pontos lehet a játék, ami valóban egy egészen jó pontszám, de messze-messze elmarad a 9-től, ami számomra a DA: O volt.

    A gamer-újságírással meg az a bajom, hogy megpróbálták elhitetni, hogy ez egy 9 pontos játék, ami DA: O féle nagyságokban van, meg az évtized RPG-je, meg hatalmas nagy játéktechnikai előrelépések vannak benne a DA: O-hoz képest (ja eggyet előre, kettőt hátra :) ) holott ez mind nem igaz.

    Ha igaz lenne akkor a metacritic user score-ja nem így nézne ki, és nem, nem minden negatív vélemény trollkodás, bele kell olvasni, sokan nagyon jól kifejtették, hol vannak a hibák.

    Tehát még egyszer, nem azt mondtam, hogy egy normális, lineáris 10-es skálán szar a hét pont, mert szerintem nem az, főleg ha valaki szereti az adott játékstílust, hangulatot, el tud merülni a világban.

    Nekem az elkúrvult játékújságírással van a bajom, ahol minden középszerűnél egy kicsit jobb, de jól megmarketingelt játék 8 meg 8,5 pontot kap, minden játék amire már rá lehet fogni, hogy jó 9-9,5 pontot kap és kb mintha jézus második eljöveteléről tudósítanának.

    Persze értem én, kölcsönös függőség van a játékújságírók meg a kiadók között, ha a kotaku a következő 4-5 játékot nem kapja meg premier előtt tesztelésre, akkor kb lehúzhatják a rollót, illetve a hirdetésbevételek meg talán a pontszám-pénzek nélkül is nyilván elég nehezen élnének meg. De ettől még szar a rendszer úgy ahogy van (és nem én sem tudnék jobbat kitalálni, de attól még kritizálhatom)

    Egyébként a Kotakurol /az egész vita a Kotaku féle értékeléstől indúlt/ meg az a véleményem, hogy ameddig a tesztelőjük a LBGT propagandaelemek miatt felülpontozza a játékot és elsiklik óriási hiányosságok fölött, amelyek neki is fel kellett hogy tünjenek, addig bekaphatja a **szomat. És igen, tudom hogy szívesen megtenné, mert ez a tény a játék kapcsán számára olyan fontos volt, hogy ezt is leírta az értékelésben.. :U

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák