Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Viszlát #837 üzenetére

    Senki nem gúnyolódott, leírtam, hogy tök jó, hogy hozzák a 3 verzióval előtti sebességet, csak ezt az applenek sikerült úgy eladni, mint most a bemutatón INCREDIBLE címmel, hogy gyorsult. Persze, gyorsult, az utolsó 2fos verzió után(amit mint mondtam, kb mindegyik ismerősöm szidott) a legelső állapotra.

    "sőt, nagyon is üdvözölendő, ha egy gyártó nem csak azzal van elfoglalva, hogy miként lehetne újabb bőrt lehúzni a vásárlókról. "

    Csak az a vicces, hogy ez pont a nagy akksi rendszerlassulásos idején volt, és akkor volt valami rettentő nagy felhangja ennek az egésznek, és akkor dobták ki a 12-est, hogy mindenki megnyugodjon. A táblázat ezt szemlélteti, hogy a 10.3.3 után hót leszarták, hogy mi lassul és mennyire. A 12-esnél csak ezért rázták gatyába, mert már az én Apple fan ismerőseim is szidták, mint a bokrot, hogy lassítanak a rendszeren és azt akarják, hogy vegyenek újat. A fodrászom(csaj, apple mániás) pl. ma napig nem frissítette a 6-osát, mert a barátnői(csajok - apple mániások) szidták neki a frissítéssel történő lassulást.

    Elhiszem, hogy most már ilyen nincs.. de a saját fülemmel hallottam akkori ismerősöktől, hogy direkt lassítják az új frissítéssel, hogy vedd meg az újabbat. Ezt alá is támasztja a táblázat.

Új hozzászólás Aktív témák