Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz dud998 #2 üzenetére

    A sima airpods nekem baromi kenyelmetlen, csak in-eart veszek igy ez AP3 se lett volna opcio. A pro hiaba 2 eves osszesegeben jobb.

    Nem olcso a pro, teljes aron 100k ert, viszont szinte az osszes hivatalos helyen megkapni 80 alatt 2 év garival. Csorohelyen szamla nelkul meg olcsobban.
    Amazonon szinte mindig 200-250€ korul ment.

    Továbbá 2019-ben a Pro t nagyon odatették.
    Huaweiék gyorsan másolnak/másoltak, pl a notchot is 3D azonosítás a Mate 20pro ba, és ha füles a freebuds pro se rossz, egyedibb designal.

    Pl a Xiaomi a Flipbuds Pro-val 2 évvel utána, most nyáron tudta megközelítőleg lemásolni, felülmúlni papíron.

    Nagyobb tokban, szerintem gagyibb designal kétséges garanciával, elérhetőséggel, 50-60 ezerért.
    Az Mi air 2 pro is elég fejcsóválós volt még.

    Milyen jobb alternatíva volt 2019-ben QI+ANC (+ később Spatial audio is elég jó és persze az előre tudható szoftveres környezet)?

    Megintcsak odalyukadtam ki, hogy hiába Sennheiser, Jabra stb, egy kiegyensúlyozottan jó terméket vettem 2021-ben a Pro-val (emag 65k).
    Persze negatívum, a fizikai hangerőállítás hiányáért nagy minusz!
    Kezdek rászokni Sirire, de az kb 5 sec mire végbemegy, nem mindig kényelmes.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz marsu. #23 üzenetére

    .

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz neopeti #21 üzenetére

    Szerintem korrekt hangzást ad pl az Ap pro, a AP3-at meg meglátjuk.
    Nem sok átviteli formát támogatnak az Airpodsok úgytudom, de ez megint az a helyzet, hogy a gyakorlatban nekem kiválóan teljesít.

    Van egy aptx-es meizu ep51em, mi sport és egy 1more bt nyakbaakasztós…
    Az edzőteremben 20-30 méterre a falon túl is stabilan fogja a jelet a Pro az előzőim meg mind akadtak már úgy 10 méter utàn közvetlen rálátásnál is, gondoltam ez a technológia korlátja.
    Mikor bementem az öltözőbe a telóm meg kint maradt ( 2 fal es kb 30-40m) akkor szakadt meg az iphone-Airp pro.
    Szoval eleg pozitiv csalodas, lehet itt barmilyen csoda kodek a hatterben.
    Elég volt a tesztelgetésből, ez működik, azt csókolom.

    Logouton van egy teszt az audio kodekekrol es tomoritesi eljarasokrol, eleg hasznos, milyen sok a placebo ezekkel a hangzatos kodek nevekkel.
    Meg is van: [link]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák