Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz nubreed #343 üzenetére

    Az hogy a hiba nem egyedi, nem jelenti azt, hogy általános.
    A magam példáján: nekem az RX 480(Nitro+)-on és a RX5700XT(Pulse)-on is rendben működik/működött a funkció, monitorra is, TV-re is. Mondjuk nekem erősítőm pont nincs...
    Azért először gondolj a konkrét kártya hibájára, mielőtt design hibát kiáltasz - ha teljesen új, vidd vissza és kérj cserét, mielőtt azt az extra ~20-30e-t kicsengetnéd a 2070S-re.

    "Lehet, hogy túlárazott az nVidia, attól füg honnan nézzük, de ott legalább minden működik gond nélkül és nem kell vele felesleges köröket futni." Aha, persze... ja, nem. Ajánlom az NV driver fórumot(link lentebb) körülnézésre, hogy ők mivel szopnak az új szériás kártyáikon.
    Pár példa:
    Don't buy a 144hz Monitor if you run Windows 10/Nvidia
    Asus RTX 2070 OC crashes every game

    @(#342)Cifu: no igen, nekem se a szívem csücske az új GUI(ha rajtam múlna, a mai napig ATI Tray Tools-szerű felületet használnék, pedig az épp annyira le van ragadva a múlt évtizedben mint az NV jelenlegi felülete), de pont a 19.12.3 óta nekem az összes addigi driveres gondom megszűnt. Az RX 480-nal pedig soha nem is volt semmilyen driver-problémám - egész az 5700XT-ig nem értettem, milyen AMD driver gondot haluzott be magának minden NV-hívő(leginkább azok, akik életükben nem láttak még AMD drivert, csak hallomásból tájékozódnak).
    Igen, az új RX5700 széria valóban meg van/volt verve driver problémákkal, de javul a helyzet folyamatosan, és az új felületet is meg lehet szokni egy idő után. Én még olyan kommentet is láttam ahol az NV hívő irigykedik az AMD driver felületére, igaz, nem a legújabbra, hanem az egyel korábbira. :)
    Egyébként ha körülnézel az NV driver fórumon, ők is meg vannak verve bőven hibákkal, csak úgy tűnik kussolnak róla más fórumokon.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák