Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szeko2

    tag

    válasz ConCord #41 üzenetére

    Én a Mate 20 Pro-val használom, nekem kizárólag a BlueTooth rácsatlakozása nem mindig sikeres a frissítés után. Egyébként az óra most is rajtam van, s ha a telefon több száz méterre, és közel megyek, egyből csatlakozik és szinkronizál. Ezzel nincs problémám.
    Csak a szoftverfrissítést követően (eddig 4x frissített 4 nap alatt) csatlakozik nehezen, ekkor 3-4. alkalommal sikerül a BT csatlakozás. Egyébként iPhone 6s-sel nem tudom csatlakoztatni, nem ismeri fel a telefon, pedig a netes infók szerint lehet.

    Van pár dolog, ami idegesít az órában:
    - míg ezt a szöveget pötyögöm a klaviatúrán, állandóan bekapcsol, majd 3 mp múlva lekapcsol a kijelző (be-ki-be-ki-be-ki), nyilván a kézmozgás miatt, pedig nem fordítom magam felé az órát, mégis bekapcsol folyton. Ez étkezéskor, fogmosásnál, gesztusoknál napi általános mozgásoknál is így van (beszélgetek valakivel, gesztikulálok, a másik fél meg nézi az órámat, mert folyton bekapcsol... röhej), míg többször előfordul, hogy magam felé fordítom, és nem kapcsol be.
    - csak néhány kijelzőminta (WatchFace) van rajta, nincs letölthető, szerkeszthető, rámásolható háttér. Az a rossz benne, hogy valami mindig nem látszik a kijelzőn, mert pl. a '"mutatók" eltakarják (lépésszámot, vagy pulzusszámot, vagy a dátumot nem látom). Esetleg az "Explorer" háttérkép jó, azon látszik minden, de hát, nem tudom, az meg elég gagyi háttér egy 80.000 Ft-os órához...

    Valahogy a 80K-s órától kicsit többet vártam volna, de lehet, hogy én vagyok kekec. Kicsit gagyi hatást keltenek az óralapok. Én adtam magamnak 3 hetet, ha november végéig nem barátkozunk meg egymással, akkor a jófogásra megy fel, és bepróbálkozom egy Galaxy Watch-csal (bár az meg állítólag csak Samu telókkal tökéletes).

  • Szeko2

    tag

    Olyan gondom adódott, hogy ha az óra (mármint a Watch GT) rajtam van, a telefon pedig a nadrágom zsebében, akkor a telefon duplán végzi el a lépésszámlálást. Ugyanis méri az óra is a lépéseket, meg a telefon is (hiszen a zsebemben van).
    Rákattintva a Huawei Health-re kiírja, hogy a lépésszám az óra ÉS a telefon által mért lépések számának ÖSSZEGÉBŐL adódik.
    Hogyan lehet úgy beállítani, hogy csakis kizárólag az óra által mért lépéseket számolja?

    (Erre csak ma figyeltem fel, mert az órát már napok óta hordom, a telefont viszont csak ma kezdtem használni. Eddig napi 10-12.000 volt a megtett lépésszám, ma viszont 23.000-et írt ki, ekkor láttam, hogy kb. 11.500 van mindkét készüléken.)

    Van tippje valakinek?

  • Szeko2

    tag

    válasz simihun #75 üzenetére

    Nekem sokat javult a stabilitás (eddig 10 esetből nagyjából 6-7x jelzett az óra, ha hívás vagy üzenet érkezett). Most, az 1.0.3.88-as verzióval minden hívás és üzenet végre megjelent az órán is.
    Jött még egy új óralap "dashboard" néven.
    Talán elsőre ennyi, nekem egyre jobban bejön az óra, egyre kevesebbszer kapcsol be a kijelző feleslegesen (korábban billentyűzetes gépelésekor is jelzett állandóan, ahogy gépeltem a számítógépen, most már nem kapcsol be).

    Egyébként érdekes, ha este 10 körül leveszem az órát, majd később, éjfélkor lefekvéskor felteszem a kezemre, akkor reggel azt látom, hogy az este 22 órától éjfélig tartó időszakot hozzáadja az alváshoz.
    Érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák